Ana sayfa PERSONEL ALIMLARI Şok deneyimli personel alacak!

Şok deneyimli personel alacak!

0
PAYLAŞ

Şok market Balıkesir Edremit şubesi için depo operatörü kadrosuna personel alımı yapacağını ilan etti. Adayların lisans veya ön lisans mezunu olmasının yanı sıra 2 yıl deneyim sahibi olması da istenmektedir.

Lisans veya ön lisans mezunu, Tercihen perakende sektöründe ve benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyim sahibi, Analitik yönü kuvvetli, sonuç odaklı çalışmaya yatkın, Takım çalışmasına uyumlu, iletişim ve ilişki yönetimi konusunda başarılı, MS Office uygulamalarına hakim, tercihen Obase sistemi kullanabilen Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan, Seyahat engeli olmayan, Edremit Burhaniye Altınoluk da ikamet eden ya da edebilecek olan.

Depoda gerçekleşen tüm sipariş, iade, imha, envater kayıtları gibi işlemlerin Obase sistemi üzerinden hareketlerinin gerçekleşmesini sağlamak, Sistemsel verilerin güncelliğinin ve doğruluğunu kontrolünü yapmak.

Adaylar başvuru için www.kariyer.net/is-ilani/sok-marketler-depo-operatoru-2301318 adresini kullanabilirler.Sosyal Medya ve Mobil Uygulama Üzerinden Bizi Takip Edin!
Android Uygulamamız için Tıklayınız
Facebook Sayfamız için Tıklayınız
İnstagram için Tıklayınız

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here