Şok Market Personel Alımı yapıyor ( Depo Elemanı )

Şok market personel alımı yapacak! Şok Market personel alımı yapacağını ve depo elemanı kadrosu için alım gerçekleştireceğini belirtti. Adayla

Şok Market Personel Alımı yapıyor ( Depo Elemanı )
Şok market personel alımı yapacak! Şok Market personel alımı yapacağını ve depo elemanı kadrosu için alım gerçekleştireceğini belirtti.

Adayların lise mezunu olması ve perakende alanında 1 sene tecrübe sahibi olmak aranan şartlar arasında bulunmaktadır. Adayların sonuç odaklı çalışmaya yatkın ve analitik yönü kuvvetli olması gerekmektedir.

Bunların yanı sıra takım çalışmasına uyum sağlayan, iletişim gücü kuvvetli ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek adayların başvuruları değerlendirilecektir. Ayrıca Denizli'de ikamet edilmesi istenmektedir.

Ülkemizde faaliyetlerine devam etmekte olan Şok marketler anonim şirketinin denizli şube müdürlüğü dağıtım merkezinde iş verilmek üzere depo elemanı alımı yapılacaktır. Adaylardan istenen iş hizmeti ise mal kabul etmek, sevkiyat, toplama işlemlerinin gerçekleştirilmesi istenmektedir. Ayrıca depo temizliğinin sağlanması, İade ürünlerin mal kabul sayımının yapılması ve kontrol edilmesi, Transpalet ile depodan mal toplanarak hazırlanması ve istiflenmesi isteniyor.

Başvuruda bulunacak olanların https://goo.gl/Bnmdcs adresine giderek açık iş pozisyonlarını incelemelerinin ardından başvuru aşamasına geçebilirler. İlgili adresi kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırınız.Diğer iş pozisyonlarını incelemek için ilgili adres üzerinde yer alan " açık iş pozisyon " butonun basarak listeleme yapabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2019, 17:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
Necati
Necati - 11 ay Önce

Deponuz nerededir