Şok ve Bim farklı kadrolarda personel alımı yapacak

Şok ve Bim farklı kadrolarda personel alımı yapacak

Perakende alanında hizmet sunan iki market zinciri resmi kariyer adresi üzerinden ve İŞKUR aracılığı ile verdikleri ilanlar doğrultusunda personel alımı yapacaklarını açıkladı. Bim ve ya Şok market bünyesinde görev almak isteyen adaylar aşağıdan alım yapılacak kadroları, başvuruya ait bilgileri ve diğer gerekli detayları alarak marketler zincirlerinin ilanlarına iş başvurusunda bulunabilirler.

Bim'in alım yapacağı kadrolar nedir?

Türkiye'nin en bilindik perakende zincirlerinden birisi olan Bim market boş olan kadrolarında görev vermek üzere personel alımı yapacağını açıklamıştır. Bim güncel iş ilanlarını resmi kariyer adresi üzerinden adaylar ile paylaşmakta olup alım yapılacak kadrolar ise şöyledir; Et şarküteri personeli, depo personeli, mağaza satış elemanı, mağaza personeli, mağaza satış elemanı kadroları için alım yapacağını resmi kariyer adresi üzerinden duyurmuştur.

Şok market'in alım yapacağı kadrolar nedir?

Ülkemizin bir çok bölgesinde mağazası bulunan ve müşterilerine hizmet sunarak çalışmayı hedefleyen Şok market Türkiye İş Kurumu ( İŞKUR ) üzerinde yayınladığı ilanlar neticesinde farklı kadrolarda işçi alımı yapacağını açıkladı. Alımlar farklı kadrolarda ve farklı şehirler üzerinden gerçekleştirilecek olup, adaylar https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresine giderek arama kısmına ŞOK yazdıktan sonra " ara "butonuna basarak şok marketin iş ilanlarını listeleyebilirler. Şok marketin alım yapacak kadrolar ise Reyon görevlisi ve ambar depo görevlisi olarak açıklanmıştır.

Bim marketin ilanlarına ulaşmak için ise aşağıda verilmiş adrese giderek üye girişi sağlamalı ve bim iş ilanlarını inceledikten sonra iş başvuru aşamasına geçebilirsiniz. 

Bim iş ilanları adresi kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırınız. https://www.kariyer.net/firma-profil/bim-birlesik-magazalar-a-s-1888-9746

YORUM EKLE