SunExpress Personel Alımı İlanları 2019! Başvuru Detay ve Bilgileri

Sunexpress farklı kadrolarda görevlendirmek üzere personel alımları yapacaktır. Başvuru şartlarını taşıyan adayların başvuruları resmi Sunexpress kariyer adresi üzerinden alınacak olup gerekli detaylar haberimizde yer almaktadır.

SunExpress Personel Alımı İlanları 2019! Başvuru Detay ve Bilgileri

Havacılık sektöründe uzun yıllardır hizmet veren SunExpress 2019 yılı için personel alımı ilanları yayınlamaya başladı. Firmanın bünyesine dahil olmak isteyen adaylar iş ilanlarını inceledikten sonra başvuru aşamasına resmi kariyer adresinden geçebilirler.

Teknik Satınalma Asistanı Uzmanı

SunExpress Antalya Havalimanı'nda çalışacak deneyimli bir "Teknik Satınalma Asistanı Uzmanı" ve iyi bir ekip üyesi arıyoruz. İlgili JAA / EASA ve Türk DGCA gereklilikleri hakkında bilgi. İlgili alanda en az 2 yıllık deneyim. Üniversite mezunu tercihen Küresel Tedarik Zinciri Yönetimi, İşletme, Endüstri Mühendisliği, Ekonomi, Finans, Muhasebe veya Makine Mühendisliği Fakültesi. İngilizce mükemmel bilgisi. MS Office uygulamaları, SAP, Wings gibi bilgisayarları kullanabilme. Teknik Departman faturalarının dağıtım, onay, sistem girişi koordinasyonu. Teknik Tedarik'in emirlerinin dağıtımı ve onaylanması. Onaylanan siparişlerin orijinal kopyalarını arşivleme ve gerekirse onaylanmış faturalar.
Teknik Tedarik Departmanında tüm kalite süreçlerini gerçekleştirir. Teknik Tedarik Departmanı ile ilgili devam eden projelerde yer almak. Üçüncü Şahıs Şirketlerine malzeme satışlarının koordinasyonu. Gerekirse tedarik faaliyetlerine dahil olun.

Mühendis

Mühendislik bölümlerinden üniversite mezunu.
Havacılıkta minimum 2 yıl Kalite ve / veya Kalite Güvence ve / veya Uygunluk İzleme deneyimi. SHY / Part-145, SHY / Part-M, SHY / Part-66, SHY / Part-147 düzenlemeleri bilgisi. MOE revizyonu gibi teknik prosedür güncellemesinde deneyim.
MS Office uygulamaları hakkında iyi bilgi. Yazılı ve sözlü İngilizce'nin iyi komutu.
Güçlü kişilerarası ve iletişim becerileri, takım oyuncusu. Erkek adaylar için askerlik hizmeti tamamlandı. Antalya'ya yerleşmek ya da taşınmak için istekli olmak. Bunlar maksimum 35 yaşına sahiptir. Hat Bakım Dokümantasyonu Mühendis sorumlulukları; Bölüm-145 / SHY-145 belgelerini yönetmek, yönetmeliklere göre Hat Bakım Prosedürlerini, Formları ve MOE'leri hazırlamak, güncellemek ve iyileştirmek. Uyum İzleme konularını takip ederek, EASA, SHGM, IOSA, Havaalanı Yetkilileri, Uçak Operatörleri, ISO, Uyum İzleme Yönetimi ve E & OHS denetimleri dahil olmak üzere tüm iç ve dış denetimlere katılıyor.
Vaka Raporları ve Güvenlik Raporları gibi dahili raporları değerlendirmek ve bunlara yanıt vermek. Güvenlik konularını takip ederek Risk Değerlendirmelerini hazırlamak ve güncellemek ve gerektiğinde yeniden değerlendirmek.

Kaptan
B737 NG Kaptanları Gerekli; EASA veya ICAO standartlarına uygun olarak verilen ATPL (A) lisansı. EASA Part-MED veya ICAO standartlarına göre verilen 1. Sınıf sağlık sertifikası.
Min 4000 uçuş saati toplam tecrübesi. Uçaklarda en az 1500 uçuş saati, 27000 kg'dan daha ağırdır. Min 3 yıllık havayolu pilot deneyimi (tip derecelendirmesi onaylama tarihinden başlayarak). Min 500 saat aktif PIC deneyimi (uçakta 19'dan fazla koltuk kapasitesi ve 27000 kg'dan daha ağır MTOW). Min seviye 4 ICAO İngilizce yeterliliği.
ICAO lisanslı pilotlar için geçerli B737 NG Tipi Raiting gereklidir. 1,60 m ve 1,95 m yükseklikte olmak. Türkiye merkezli SunExpress Havayolları, şu anda B737 NG'de kalifiye ve deneyimli Kaptanlardan Ankara Merkezimiz için başvuru istiyor. Deneyimli pilotlar için iyi kurulmuş bir şirkete katılmak için mükemmel bir fırsat. Değerlendirmelerimiz için uygun olduğunuzda lütfen başvurunuzu bildirin. Adaylar mevcut özgeçmişlerinin bir kopyasını lisans ve tıbbi sertifika ile birlikte iletmelidir.

İlanlarda yer alan şartları taşıyan adaylar https://goo.gl/UFDHUV adresine giderek iş başvuru aşamasına geçiş yapabilirler. Diğer ilanlar yine size verilmiş olan adreste yer almaktadır.

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2019, 22:43
YORUM EKLE