Sütaş Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Sütaş olarak bizler, insanlarda ve sütün doğasında olan iyiliğe inanıyoruz ve sütün iyiliğini ve bolluğunu yayma tutkumuzu paylaşa

Sütaş Personel Alımı ve İş İlanları 2019
Sütaş olarak bizler, insanlarda ve sütün doğasında olan iyiliğe inanıyoruz ve sütün iyiliğini ve bolluğunu yayma tutkumuzu paylaşacak ve bunları iş arkadaşlarımız olarak görmeyi isteyen "iyi insanları" arıyoruz. Sütaş personel alımı kadroları için iş başvurusu gerçekleştirmek isteyenler haberimizden bilgi edinebilirler.

İşimizi çok seviyoruz, taahhüt ediyoruz ve saygı duyuyoruz. Kurulduğumuz günden beri her zaman en iyisini yapmayı hedefledik ve sütten kazandığımız her neyse, süte geri yatırım yapıyoruz.

Aslında “işimizi”, daha çok sosyal bir sorumluluk olarak görüyoruz. En büyük sorumluluğumuz, yaşam kalitesini arttıran, sağlık ve mutluluk veren doğal ve lezzetli süt ürünlerini her yaştan insana ulaştırmaktır. Her birimiz toplumun "iyi ve sağlıklı bir yaşam" sürdürmesini sağlamak için önemli bir rol üstleniriz. Bu farkındalık en büyük motivasyonumuzdur.

Çalışma ortamımızda çok "iyi insanlar" ile çok değerli profesyonellerle ve daha da önemlisi çalışıyoruz. Birbirimize destek oluyor ve yardım ediyoruz ve ortak aklın gücüne inanıyoruz.

Sürekli genişleyen Sütaş Ailesine uluslararası alanda çalışabilen ve ekip çalışmasını seven yaratıcı, yenilikçi, tutkulu arkadaşlar eklemek istiyoruz.

Misyonumuzu benimseyen, vizyonumuzu paylaşan ve değerlerimizi kendi değerleri ile eşleştiren gelecekteki Sütaş Ailesi üyeleri ile tanışmaktan büyük heyecan duyuyoruz.

Kalite bizim önceliğimizdir. 
Sütaş , tüm operasyonlarında ISO 9001: 2015 ve FSSC 22000 ile uyumlu etkin kalite yönetim sistemlerinin uygulanmasıyla sürdürülebilir gıda güvenliği ve kalite performansı sağlar.

Kalite ve gıda güvenliği yönetim sistemlerimiz , İyi Hijyen Uygulamaları (GHP), İyi Üretim Uygulamaları (GMP) ve İyi Laboratuvar Uygulamaları (GLP) gibi önkoşullu programları içerir.

KAlİTE POLİTİKAMIZ

Sütaş'ta kalite, sadece üretim sürecinde değil, aynı zamanda süt gibi değerli ve kırılgan bir gıda için gerekli olan tedarik ve dağıtım zincirinin tamamında yönetilir.

Sütaş, öğrencilere ve mandıra çiftçilerine yüksek kalitede sütün verimli üretimi için sürekli olarak ücretsiz eğitimler vermektedir.

Sütaş’ın bakış açısı sütün en hijyenik şartlarda olduğu gibi işlenmesini sağlamak, doğasını olduğu gibi korumak, doğal olarak lezzetli süt ürünleri üretmek ve soğuk zinciri kırmadan en sağlıklı ve en uygun ambalajda sofralara ulaştırmaktır. .

GIDA GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ

Sütaş'ta bilim ve teknoloji gelişmelerinden haberdar oluyoruz ve en yeni trendleri takip ediyor, yeni ve değişen mevzuatı izliyor ve gözden geçiriyoruz. Amacımız , ürün gerçekleştirme sürecinin her aşamasında etkin bir gıda güvenliği yönetimi uygulayarak müşterilerimize ve tüketicilerimize " güvenli gıda " sunmak ve sürekli iyileştirme ile sürdürülebilirliğini sağlamaktır.

En yüksek kalitede süt tedarik ediyoruz, en yüksek hijyen standartlarına uygun olarak üretiyoruz ve en doğal ve lezzetli ürünleri üretmek için en ileri üretim teknolojisini kullanıyoruz.

Sütaş İş İlanları 2019 ( açık kadrolar resmi sayfada değişiklik gösterebilir )

15.03.2019 YAZILIM GELİŞTİRME UZMANI İstanbul(Asya)
08.03.2019 TEDARİK ZİNCİRİ FİNANSAL KONTROL YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya)
08.03.2019 STAJYER MÜHENDİS Bursa
06.03.2019 SİSTEM VE OPERASYON SORUMLUSU - KARACABEY Bursa
05.03.2019 MEKANİK TEKNİSYENİ-TİRE İzmir
05.03.2019 EV DIŞI KANALI SATIŞ YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.)
05.03.2019 GELECEĞİN SATIŞ LİDERLERİNİ ARIYORUZ İstanbul(Asya)
05.03.2019 DİSTRİBÜTÖR SATIŞ YÖNETİCİSİ/MUĞLA Muğla
05.03.2019 MAKİNE MÜHENDİSİ-BİNGÖL Bingöl
05.03.2019 ELEKTRİK YAZILIM OTOMASYON MÜHENDİSİ- BİNGÖL Bingöl
05.03.2019 ENDÜSTRİYEL GELİŞİM (SÜREKLİ İYİLEŞTİRME ) UZMANI Bursa
05.03.2019 ENDÜSTRİYEL GELİŞİM YÖNETİCİSİ - AKSARAY Aksaray
05.03.2019 İŞ AKIŞ UYGULAMALARI GELİŞTİRME UZMANI İstanbul(Asya)
05.03.2019 SÜTAŞ TİRE ENTEGRE TESİSLERİ – GENEL BAŞVURU İzmir

Sütaş iş ilanları için TIKLAYIN
Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2019, 00:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
Muzaffer
Muzaffer - 10 ay Önce

İş arıyorum

Bülent bağ
Bülent bağ - 6 ay Önce

Karacabey Bursa sutasta 11yil4ay sevkiyata çalıştım Bingöle gitmek istiyorum

Muzaffer
Muzaffer - 10 ay Önce