Sütaş Personel Alımı Yapıyor!

Sütaş farklı kadrolarda görevlendirmek üzere personel alımları yapıyor. Sütaş iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar resmi kariyer adresi üzerind

Sütaş Personel Alımı Yapıyor!
Sütaş farklı kadrolarda görevlendirmek üzere personel alımları yapıyor. Sütaş iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar resmi kariyer adresi üzerinden gerekli başvuru şartlarını, ilanları ve diğer bilgileri takip ederek başvuruda bulunabilirler.

Sütaş Satış Operasyon İzleme, Geliştirme Grup Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere İstanbul lokasyonumuz için “Satış Operayon ve Satış Performans İzleme Memurları” aramaktayız. Tercihen Meslek Yüksek Okulu Mezunu, 1-2 yıl satış iş tecrübesi bulunan, Problem çözme ve analitik düşünme becerilerine sahip, Takım çalışmasına önem veren,
İletişim becerileri güçlü, MS Office programlarını etkin kullanabilen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

Sorumlu olduğu bölgelerin haftalık tahmin ve sipariş sürecini kontrol etmek, siparişler ile haftalık tahminin uyumlu olmasını sağlamak Kanal bazında penetrasyonların takibi ve penetrasyon tablosunun güncelliğini sağlamak Aktivite/Kampanya süreçlerinin takibini yapmak. Proje bazlı dönemsel saha çalışmalarına katılım sağlamak.

Detaylar için https://goo.gl/UcdDse adresini kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırınız.
Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2018, 13:49
YORUM EKLE