Sütaş Tecrübeli Personel Alımı yapacak

Sütaş tecrübeli personel alımı yapacağını açıkladı. Sütaş kadrosunda yer almak isteyen adaylar Sütaş kariyer ad

Sütaş Tecrübeli Personel Alımı yapacak
Sütaş tecrübeli personel alımı yapacağını açıkladı. Sütaş kadrosunda yer almak isteyen adaylar Sütaş kariyer adresine haberimizin devamından ulaşarak iş başvuru aşamasına geçebilirler.

GENEL NİTELİKLER Sektörünün lider markası Sütaş’ta, uzmanlardan oluşan ekibin bir parçası; sütün ve yaptığı işin iyiliğine inanan, sosyal sorumluluk bilinciyle çalışan bir ailenin üyesi olmak ister misiniz? Sütaş Grubu, Bilgi ve iletişim Teknolojileri Koordinatörlüğü bünyesindeki ‘Teknik Destek Sorumlusu’ pozisyonu için başvurunuzu bekliyoruz. Meslek Yüksek Okulları veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Donanım ve Microsoft Office uygulamaları konularına hakim, Mobil cihazlar ve El Terminalleri konusunda bilgi sahibi, Windows İşletim Sistemleri ve Network bilgisine sahip, konusunda en az 2 yıl deneyimli, Windows Sunucu platformlarında bilgi sahibi, Tercihen MCP, MCSA, MCSE sertifikalarına sahip, İletişim becerileri güçlü, çözüm odaklı ve ekip çalışmasına yatkın, Teknik dokümanları okuyabilecek düzeyde İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden / edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

İŞ TANIMI Kendisine sorumluluğu verilmiş donanım, yerel-uzak ağlar, internet-intranet altyapıları ve sunucu sistemlerinin en etkin şekilde çalıştırılmasının sağlanması. Şirket kullanıcılarından gelen çağrıların, çağrı havuzuna girilmesinin sağlanması ve çağrı havuzundaki konulara, belirlenen performans kriterlerine göre müdahale edilmesi ve çözülmesi.

Sütaş iş ilanlarını incelemek ve iş başvurusunda bulunmak için https://goo.gl/QcmTYX adresine giderek incelemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2019, 17:46
YORUM EKLE