TEİ Personel Alımı yapıyor! Teknisyen kadrosu için alınacak

Tusaş Motor TEİ teknisyen alımı yapacağını ilan etti.

TEİ Personel Alımı yapıyor! Teknisyen kadrosu için alınacak
Tusaş Motor TEİ bünyesinde istihdam etmek üzere teknisyen alımı yapacağını ilan etti. Bu kadronun yanı sıra farklı kadrolarda da alım gerçekleştirecek olan şirketin bünyesine dahil olmak isteyen adaylar haberimizden gerekli bilgileri edinebilirler.

Resim ve ölçü bilgisi,
CNC freze bilgi ve tecrübesi,
İş vardiyalıdır,
Erkek adayların askerliğini tamamlamış olması,
Eskişehir'de ikamet etmek,
Meslek Lisesinin Torna / Tesviye / CNC / Makine, Kalıp bölümlerinden ve / veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun olmak
Tercihen Takım (Matkap, freze vs.) Bileme konusunda tecrübe sahibi olması

İŞ TANIMI
Her türlü makine, makine ve makine gruplarında kullanılan delme ve freze takımlarını, ilgili resimlere, iş emirlerine ve şartnamelere uygun olarak takım imalat liderliğine göre keskinleştirmek.

Başvuru işlemleri ve diğer farklı kadrolar için https://goo.gl/ZEaKBM adresine giderek inceleme yapabilirsiniz. Verilen adresi kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırınız.

İlgili siteye giriş yaparak veya üyeliğiniz yoksa üye kaydı oluşturduktan sonra "başvur" butonunu kullanarak özgemiş bilgilerinizi seçebilir, yeni ön yazı oluşturabilir ve başvuruyu tamamla butonundan yönergeleri takip ederek işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2019, 17:03
YORUM EKLE