TEİ Tusaş Motor Personel Alımı 2019! Performans ve Kalibrasyon Mühendisi Kadrosu!

TEİ - Tusaş Motor şirketi 2019 yılı için Performans ve Kalibrasyon Mühendisi alımı yapacağını açıkladı. Alımı i

TEİ Tusaş Motor Personel Alımı 2019! Performans ve Kalibrasyon Mühendisi Kadrosu!
TEİ - Tusaş Motor şirketi 2019 yılı için Performans ve Kalibrasyon Mühendisi alımı yapacağını açıkladı. Alımı için bazı şart ve bilgilere yer veren Tusaş Motor, şartları taşıyan mühendis adaylarının başvurularını kariyer adresi üzerinden alacaktır.

İLAN BİLGİLERİ

Üniversite, Mekanik, Mekatronik ve Otomotiv Mühendisliği mezunu,
İngilizcenin bilgisine sahip,  İçten yanmalı motorlar ve motor termodinamiği bilgisi, Tercihen Matlab / Simulink programını kullanarak, 1-D motor modelleme hakkında bilgi sahibi olur, Takım çalışmasına eğilimli, Yazılı ve sözlü iletişim becerilerini etkin bir şekilde kullanabilme becerisi, Teknik çıktıları politika ve prosedürlere uygun olarak raporlayabilme Problem çözmede yeni yaklaşımlar geliştirmek, Analitik düşünme, Eskişehir'de yaşayabilecek, Askerlik görevini tercihen erkek adaylar için tamamladı.

Her türlü modelleme ortamında (GT-Power, HIL, MBC Toolbox, Matlab / Simulink, Excel vb.) Tüm motor, medya, pervaneler ve alt sistemler (yakıt, turboşarj, soğutma vb.) Modellerini oluşturabilir ve optimize edebilecek. İlgili boyutları belirlemeye yardımcı olmak için, performansı etkileyen alt parça, parça veya sistemlerin tasarımına girdi oluşturmak. Performans kritik parçalarının tasarım limitlerini belirlemek. Motor kontrol algoritmalarını kullanarak, soğuk veya sıcak ortam koşullarında sözleşme kriterlerine göre motoru çalıştırmak için kalibrasyon oluşturmak. Projenin gerekliliklerini, motor çalışma modunda ve her türlü işletme koşulunda karşılayacak şekilde kalibrasyon ve optimizasyon faaliyetlerinin sürdürülmesi. Potansiyel motor geliştirme projeleri için fizibilite çalışmaları yapmak, örnek projeler ve / veya konseptler oluşturmak.Performans ve Kalibrasyon Mühendisi alım ilanına başvuru sağlamak isteyenler https://goo.gl/tz1Tn9 adresi üzerinde işlemlerini tamamlayabilirler.İlanlardan haberdar olmak isteyenler aşağıdan sosyal medya hesaplarını takip edebilirler.>>>Android uygulaması için TIKLAYIN

>>>İnstagram için TIKLAYIN


>>>Facebook için TIKLAYIN


Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2018, 18:39
YORUM EKLE