THY Teknik İşkur üzerinden 100 Personel Alımı Yapacak! Başvuru Şartları Nedir?

Türk Havayolları Teknik Türkiye İŞKUR üzerinden verdiği ilan ile 100 uçak bakım teknisyeni kadrosuna alım yapacağını duyurdu.

THY Teknik İşkur üzerinden 100 Personel Alımı Yapacak! Başvuru Şartları Nedir?
Türk Havayolları Teknik İŞKUR üzerinden verdiği ilan ile 100 işçi alımı yapacağını açıkladı. Kurum alımlarını uçak bakım teknisyeni kadrosu için yapacağını ve bu alımları için bazı şartlar belirledi. Yayımlanan şartları taşıyan adaylar işkur'dan başvurularını yapabilirler.

İlan Kriterleri

T.C. Vatandaş olmak, 01.01.1991'den sonra doğmak, Sabıka kaydı yok, sabıka kaydı ve GBT kaydının olmaması, Vardiya düzeninde çalışmak, Eğitimin teorik eğitimler sırasında ve uygulamalı eğitimde gerçekleştirileceği şehirde, İstanbul'da ikamet ve dersin devamının kabul edilmesi, (İşitme kaybı, renk körlüğü, iki göz rahatsızlığı, 4'ten fazla diyoptri, Birden fazla iş üstlenebilmek, uygulamalı ve sonuç odaklı olmak, Öğrenme ve çalışma konusunda hevesli olmak.

Takım çalışmasına uygun, SHGM'nin Modül 6, Modül 7 ve Modül 11A sertifikalarını onaylaması. En az B1 İngilizce bilgisine sahip olmak (YDS: 45 ve üstü), Hidrolik ve mekanik uçak bileşenlerini teşhis, bakım ve onarımını yapabilecektir, Teknik çizimleri okumak ve yorumlamak, Sorumluluğunun gerektirdiği teknik verilere ve prosedürlere uygun olarak bilmek ve hareket etmek, Mekanik tamir ve bakımda kullanılan el aletlerinde ileri düzeyde beceri,

Dikkatli ve titiz çalışmak, Meslek Yüksek Okulları; Döküm, Endüstriyel Kalıp, Gemi Makineleri, Kauçuk ve Plastik Teknolojisi, Kaynak Teknolojisi, Kimyasal Teknoloji, Kontrol ve Otomasyon Teknolojisi, Makine, Makine Boyama ve İnşaat, Mekatronik, Metalurji, Otomotiv Teknolojisi, Elektrik, Elektrik-Elektronik, Elektrikli Aletler Teknolojisi, Elektrik Enerjisi Üretim İletimi ve Dağıtımı, Elektronik Haberleşme Teknolojisi, Elektronik Teknolojisi, Endüstriyel Elektronik, Endüstriyel Otomasyon bölümlerinden herhangi birinden mezun oldu. NOT: Denetimler 20: 12.2018 tarihlerinde Eskişehir İşkur binasında gerçekleştirilecektir.

Başvurular nasıl yapılacak?

Adaylar aşağıda verilmiş olan adrese giderek öncelikle giriş yapmalı veya üyeliği yoksa üye olarak ilanı inceledikten sonra başvur butonunu kullanarak işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Başvuru sayfası için https://goo.gl/7ZLdVa adresini kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırınız.
Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2019, 21:29
YORUM EKLE