THY Teknik Personel Alımı İlanı Yayımladı! Uçak Bakım Teknisyeni!

Belli zaman aralıkları ile personel alımı ilanları yayınlayan THY Teknik, uçak bakım teknisyeni kadrosu için alım yapacağını kariyer adresi üzerin

THY Teknik Personel Alımı İlanı Yayımladı! Uçak Bakım Teknisyeni!

Belli zaman aralıkları ile personel alımı ilanları yayınlayan THY Teknik, uçak bakım teknisyeni kadrosu için alım yapacağını kariyer adresi üzerinden duyurdu.

THY TEKNİK HAKKINDA


2 test odamızda 80 kişiyi, eğitim amaçlı 1 uçağı (Boeing 737-300), eğitim amaçlı 4 çalıştayı, 4 simülasyon sınıfını, 30 eğitim sınıfını ve 60 öğretmeni test etme kabiliyetine sahip, eğitim kapasitesine sahip bir eğitim merkeziyiz. aynı anda toplam 810 kursiyer yetiştirmek.

Eğitim faaliyetleri, mesleki eğitim bölümlerimiz tarafından yürütülmektedir. İlgili birimler tarafından verilen hizmetler, sektörel taleplere bağlı olarak, Türk Teknik için çalışan kişilere veya gruplara ve ayrıca yerli ve uluslararası müşterilere hizmet vermektedir.

Bireysel yetkilendirme gerektiren uçak, motor ve bileşenlerin hava taşıtı bakım ve destek hizmetlerinde; Genel bakış, görev, bakım ve kapsam açısından eğitimler vermek, tüm teknik eğitimlerin yanı sıra birçok bilinçlendirme eğitimlerinden oluşan ve kişisel gelişim eğitimlerini koordine eden, öngörülen ve yenilenen içeriklerin ulusal ve uluslararası düzenlemelerine de başlar.

Biz çevre prensiplerini benimsemiş olan Türk Teknik çalışanları olarak “çevre” ve “doğal kaynakların” korunmasını ana ilkeler olarak kabul ettik.
Çevreye olan saygımız nedeniyle niyetimiz, çevre ile ilgili yasal sorumlulukları mükemmel bir şekilde önemseyen sürekli gelişen ve çevre dostu bir şirketin personeli olmak ve en son yasal düzenlemeleri periyodik olarak takip ederek gerekli düzenlemeleri yapmaktır. değişir.
Amacımız, çevreye saygı duymak ve gelecek nesiller için yaşanabilir bir dünya bırakmak.
İnsan kaynakları

Şirketimiz ulusal ve uluslararası arenada hizmet veren insan faktörünün günümüz rekabet ortamında fark yaratan olduğu gerçeğinin bilincindedir; aşağıdaki gibi bir upmost düzeyde iş sağlığı ve güvenliği de korur İnsan Kaynakları politikası kurucu ilkeler şunlardır: maksimum seviyede çalışan motivasyonunu tutulması, Sürekli şirket sadakati ve çalışan işbirliği geliştirerek, iyileştirmek ve sağlayacaktır mevcut İnsan Kaynakları Hizmetleri için Şirketimizin ilke ve hedefleri doğrultusunda işgücünün devamlılığı ve etkinliği.
İşe alım süreci

Şirketimiz bir özgeçmiş havuzu bulundurmamakta ve bireysel başvuru sahiplerini dikkate almamaktadır.
İşe alım sürecimiz , bir pozisyona ihtiyaç duyulduğunda www.turkishtechnic.com adresinde bir duyuru yayınlayarak başlar . İlanın kapsamı Yönetim Kurulu'na aittir ve başvurunun dikkate alınabilmesi için kamuya duyurulması zorunludur. Www.turkishtechnic.com adresinden
yapılan açıklamanın ardındanSon başvuru tarihinden önce sunulan tüm başvurular, ilk elemenin gerçekleştirildiği belirtilen kurallara göre göz önünde bulundurulur. İlk aşamadan sonra çalışan adaylar göreceli pozisyon için özel olarak tasarlanmış testlere girerler. Bu aşamaları başarıyla geçen adaylar, bölüm yetkilileri ve İnsan Kaynakları uzmanlarından oluşan bir panel röportajına davet ediliyor. Görüşme sonrasında onaylanan adaylar, başvurulan pozisyona bağlı olarak ya hemen işe alınabilir ya da teknik personel için İşe Başlama Eğitim Programına dahil edilebilir.
Eğitim Programı

Görüşme panelinin onayını aldıktan sonra adaylara Yönetim Kurulu tarafından verilen kararın ardından bir iş teklifi sunulur.
İşe alım süreci 2-4 ay arasında sürebilir, ancak mevcut koşullara bağlı olarak bu değişebilir.
İstihdam ilanlarımıza yalnızca Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları başvurabilir. Açık pozisyon olmadıkça başvurular dikkate alınmayacaktır.

THY Teknik İş İlanları için tıklayın
Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2019, 19:38
YORUM EKLE