Trabzon Silah Fabrikası ( TİSAŞ ) Personel Alımı İlanı 2019-Arge Elemanı Kadrosu!

Trabzon Silah Fabrikası kısa adı ile TİSAŞ personel alımı için ilan yayınlamış olup adayların başvurularını to

Trabzon Silah Fabrikası ( TİSAŞ ) Personel Alımı İlanı 2019-Arge Elemanı Kadrosu!
Trabzon Silah Fabrikası kısa adı ile TİSAŞ personel alımı için ilan yayınlamış olup adayların başvurularını toplamaktadır.

Türk Savunma Sanayii tabanca imalatında önemli bir yere sahip olan firmamızın vizyonu, silah sektöründe sürekli bir gelişim içinde olmak, değişen ve gelişen ihtiyaçlar doğrultusunda ürün üretmek, bu sayede lider kuruluş olmak. küresel rekabet ortamında tercih edilen ve nitelikli ticari marka.

Bilgi ve tecrübeyi teknoloji ile birleştirmek, müşteri istekleri doğrultusunda gerçekleştirilen AR-GE faaliyetlerine dayalı ürünler tasarlamak, üretmek, sürekliliğini sağlamak, Savunma Sanayimizin ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılamak ve uluslararası alanda daha büyük bir köşeye sahip olmak.

İş Güvenliği Politikası

Tüm çalışanlarımızın sağlıklı ve güvenli bir ortamda çalışmak firmamız için en önemli önceliktir. Şirketimizin yönetimi “İLK İŞ GÜVENLİĞİ” ilkesine inanmaktadır. Bu nedenle işletmemizde İS Yönetim Sistemi uygulanmakta ve risk analizi yapılarak potansiyel riskler analiz edilmektedir.

Bu yönde; Yasal mevzuata ve koşullara uyarak insanların sağlığını tam anlamıyla korumak, Güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı sağlamak, tüm çalışanlarımızın eğitim vererek bilinçlendirilmesini sağlamak, Potansiyel tehlikeli durum ve riskler için risk değerlendirmesi yapmak, bu etkinliği düzenli olarak yaparak önleme kültürü oluşturmak, Riskleri azaltarak veya onları kontrol altına alarak sürekli gelişim sağlamak temel faaliyetlerimizdir.

Tisaş Hakkında

Kuruluşundan bu yana “öncü firma olma” vizyonuyla hareket eden TİSAŞ Trabzon Silah Sanayi, sektöründe kalıcı izler bırakmaya devam ediyor.

Savunma sanayinde yürütülen “müşteri odaklı” çalışmaları ile neredeyse çeyrek asırlık bir geçmişe sahip, rekabetçi ve dinamik bir yapıya sahip olan firmamız sektöründe her zaman takip edilen bir şirket haline gelmiştir. Yatırımları, teknolojik altyapısı ve deneyimli kadrosu, kaliteden ödün vermeden TİSAŞ'ı müşteri memnuniyeti ile kaçınılmaz kılmıştır.

Ulusal Silahlı Kuvvetlerin tabanca ihtiyaçlarını karşılama şerefi bizi daha büyük hedefler için motive etti ve daha önce başlayan ihracat çalışmaları sonucunda iş hacmimizin yüzde 80'ini ihraç ediyoruz. Kanalize olduğumuz böyle bir yolla “TÜRKİYE'DE YAPILAN” fenomenini dünya çapında, özellikle savunma sanayinde iletmeyi amaçlıyoruz.

TİSAŞ tarafından tasarlanan ve üretilen özel ürünler, rekabet gücümüzün en önemli unsurlarından biridir. Ar-Ge'ye ayırdığımız kaynaklar ve geliştirdiğimiz bu ürünler sayesinde “ZİGANA” markası öne çıkıyor. Ankara ve İstanbul Bölge Müdürlüklerimiz ve yabancı ülkelerdeki distribütörlerimiz çıtayı yükseltmek için ana bileşenlerdir.

Hem dış talebi karşılamak adına hem de Savunma Sanayimizin gereklerine cevap olarak yeni ufuklara yelken açarak, elde ettiğimiz deneyime bakıldığında, ürettiğimiz haktan gurur duymakla Zigana Piyade Tüfeği (ZPT) üretimine başlandı. 7.62 ve 5.65 kalibrelik uzun namlulu silahların bizim için büyük önemi var.

Şirketimiz, sosyal sorumluluk projeleriyle sektöründe bir fark yaratmış ve birçok kuruluş için bir model oluşturmuştur. Üretim süreçleri için hali hazırda yürürlükte olan Çevre Yönetim Sistemi ile şirketimiz, üretim süreçleri sırasında ortaya çıkan atıkların kaynağında atık azaltma ve geri kazanımı konusunda önemli faaliyetler yürütmektedir. Sıfır İş Kazası hedefi ile başlatılan İş Güvenliği konusundaki çalışmalarında çalışanlarımızın güvenli ve emniyetli bir ortamda refah ve refahı, genel politikamızın temel unsurlarıdır.

Ar-Ge, inovasyon ve insan kaynağına yatırım yaparak, yeni pazarlara odaklanarak, mevcut pazarlardaki baskınlığını artırarak ve rekabetçi davranışını koruyarak şirketimiz hedeflerine doğru attı.

Çalışanlarımıza, tedarikçilerimize, distribütörlerimize, ürünlerimize duydukları güven nedeniyle müşterilerimize ve firmamıza her zaman destek veren hissedarlarımıza TİSAŞ Trabzon Silah Sanayi'e sağladıkları katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

Tisaş iş ilanı için TIKLAYIN
Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2019, 15:44
YORUM EKLE