Türk Havacılık ve Uzay Sanayi Teknisyen Alımı yapacak!

Firma teknisyen alacak! Türk Havacılık ve Uzay Sanayi teknisyen kadrosu için personel alımı yapacak! Kurum teknisyen kadrosu için alım yapacağını ila

Türk Havacılık ve Uzay Sanayi Teknisyen Alımı yapacak!
Firma teknisyen alacak! Türk Havacılık ve Uzay Sanayi teknisyen kadrosu için personel alımı yapacak! Kurum teknisyen kadrosu için alım yapacağını ilan etmiş olup belirtilmiş şartları taşıyan adayların başvurularını değerlendirecektir.

Meslek Yüksekokullarının mekanik bölümlerinden mezun, Endüstri Meslek Lisesi mekanik bölüm mezunları ve bu alanda deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamladı, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Vardiyalı sistemde çalışmak İŞ TANIMI Mavi yakalı personelde çalışmaya istekli adayların başvurularının firmamız bünyesinde yapılması beklenmektedir.

Kurumun diğer ilanlarından bazılarıAçık iş pozisyonları değişebilmektedir. İlgili ilanlara başvuruda bulunmak isteyen adaylar https://goo.gl/pk57vo adresine giderek kayıt olmalı veya üye girişi yaparak ilanlara başvur butonunu kullanarak işlemlerini yapabilir.

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2019, 19:23
YORUM EKLE