Türk Havayolları THY Teknik Mühendis kadroları için Personel Alımı yapacak

Türk Hava Yolları Teknik resmi kariyer adresi üzerinden verdiği ilanlar ile bünyesinde istihdam sağlamak için mühendis kadrolarına al

Türk Havayolları THY Teknik Mühendis kadroları için Personel Alımı yapacak
Türk Hava Yolları Teknik resmi kariyer adresi üzerinden verdiği ilanlar ile bünyesinde istihdam sağlamak için mühendis kadrolarına alım yapacağını ilan etti. THY Teknik bünyesinde görev almak isteyen adaylar firmanın yayınladığı ilanın başvuru şartlarını ve diğer bilgilerini inceleyerek iş başvuru aşamasına geçebilirler.
KALİTE POLİTİKASI

Bakım ve uçuş emniyetini birinci önceliğimizi koruyarak ve risk yönetimi uygulamalarını hayata geçirerek her zaman güvenilir hizmetler ve ürünler sunmaktayız. Tüm personelin insan faktörü ilkelerine uygun olarak çalışmasını ve güvenlikle ilgili konuların gönüllü olarak raporlanmasını teşvik etmesini sağlıyoruz.
Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak ve müşteri geri bildirimlerinin iletimini teşvik etmek için müşteri beklentileri doğrultusunda ürün ve hizmet sunuyoruz. Müşteri şikayeti durumunda, bu şikayetin nesnel olarak çözülmesine yönelik güven, açıklık, önemlilik, gizlilik, erişilebilirlik, bütünlük, eşitlik ve hassasiyet ilkelerine uygun olarak gerekli tüm önlemleri hızlıca almak ve süreçte değer katan çalışanlarımızı teşvik etmek için çözümler sunuyoruz. Standart ve yönetmeliklere uyum için tüm personelimize iyi bir profesyonel ve teknik uygulama ile destek veriyoruz. Hizmet kalitesine öncelik vererek çevre ve iş sağlığı ve güvenliği bilinciyle kalite yönetim sistemlerinin benimsenmesini sağlamakta; iletişim, uyum ve işbirliğini geliştirerek belirlenen stratejik yön ve etkin yönetim ilkesi çerçevesinde amaç ve hedeflerimize ulaşmaya çalışmaktayız. Personelimiz ve yetki ve sorumluluk bilinciyle.

Sürekli iyileştirme yaklaşımını bir prensip olarak benimseyerek gelişmekte olan bir örgüt olmak için, sistemi sürekli gözden geçirir, planlama, bilgi ve teknoloji temelli yaklaşımlarla kurumsal sadakati ve takım ruhunu en üst seviyede tutarak iyileştirme fırsatları yaratırız. Paydaşlarla işbirliğini sağlamak için tüm personelimizin ulusal ve uluslararası havacılık otoriteleri ile müşterilerin kalite denetçileri ve tedarikçileri dahil tüm paydaşlarımızla uyumlu çalışmasını sağlıyoruz.
GÜVENLİK POLİTİKASI

• Güvenlik yönetiminin temel değer olduğundan ve şirketimizde en yüksek önceliğe sahip olduğundan emin olmaktayız .
• Hedefler çatıştığında emniyet lehine karar veririz.
• Uygulanabilir tüm havacılık düzenleyici güvenlik gereksinimlerini ve standartlarını karşılıyoruz veya aşıyoruz.
• Gerekli kaynakları tahsis ederek Emniyet Yönetim Sistemini destekliyoruz.
• Cezai olmayan emniyet raporlamasını teşvik ederek Pozitif Emniyet Kültürünü teşvik ediyoruz.
• Güvenlik bilincini artırmak için tüm çalışanlarımıza gerekli güvenlik eğitimini veriyoruz.
• Güvenlik sorumluluklarını ve yükümlülüklerini açıkça tanımlarız.
• Tehlikelerin tanımlanması ve risk yönetiminin risklerimizi kabul edilebilir bir seviyede yönetmesini sağlıyoruz.
• Güvenlik performansımızı amaç ve hedeflerimiz doğrultusunda sürekli iyileştiriyoruz.
• Tüm faaliyetlerimizde insan faktörlerini dikkate alıyoruz.
• Güvenliğin sürekli iyileştirilmesi için emniyet politikasını organizasyonun tüm seviyelerine iletiriz.

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ POLİTİKASI

Turkish Technic, uçak, motor, parça bakım ve onarım işlemleri yaparken çalışanlar için güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı sağlar ve sürekli gelişim ve iyileştirme faaliyetlerini garanti eder.
“İş güvenliğimizi yerine getirmek için zaman ayıramayacağımız kadar acil veya hiç iş yok” ve “İş güvenliği öncelikle gelir” olarak adlandırılan ilke ifadelerinden yola çıkarak hedeflerimiz:
• Güvenli ve güvenli bir çalışma ortamı sağlamak Ulusal ve uluslararası standartlar, yasalar ve ilgili mevzuat ile birlikte,
• Düzenli aralıklarla, en son yönetmelik ve kuralları takip ederek gerekli düzenlemeleri yapmak,
• İş kazaları ve reklam kayıplarını en aza indirecek proaktif önlemler almak amacıyla risk yönetimine kadar olası kazaları ve hastalıkları belirlemek,
• Personelin İş Sağlığı ve Güvenliği konusundaki bilgilerini sürekli eğitimle korumak ve artırmak , • İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili
düzenlemeleri uygulamak , Sorumluluklarının bilincinde olan yönetim ve personel ile birlikte tam ve zamanında emniyet.

Başvuru şartlarını taşıyan adaylar ilgili adrese giderek "başvur" butonuna basarak ilana başvuruda bulunabilirler. THY Teknik iş ilanı için aşağıda bulunan adresini kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırarak ilana ulaşabilirsiniz.

THY Teknik İş İlanları için TIKLAYIN
Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2019, 15:09
YORUM EKLE