Türk Kızılay 2019 personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Kızılay 8 kadroda personel alımı yapacak

Türk Kızılay 2019 personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Kızılay 8 kadroda personel alımı yapacak

Kızılay kariyer adresi üzerinden personel alımı ilanları yayınladı. Kızılay farklı kadrolarda yapacağı personel alımlarını yine farklı bölgeler üzerinden alacağını açıkladı. Belirtilen bölgelerde görevlendirmek üzere 8 kadro için personel alımı yapacak olan Kızılay, belirtilen şartların taşınması halinde adayların başvurularını kabul edeceğini bildirdi.

Kızılay iş ilanlarına üniversite mezunu olan adayların başvuru yapabileceği talep edildi ve ilanlar için verilen başvuru süresi hakkında bir bilgi aktarılmadı. 

Kızılay personel alımı için verilen kadrolar ise;

Doktor, raporlama program sorumlusu, doğrulama ve gözlem asistanı, toplum merkezi yöneticisi, gençlik çalışanı gibi kadrolar için personel alımı yapacağını açıkladı.

Doğrulama ve gözlem asistanı kadrosu için istenen şartlar ise; üniversitelerin dört senelik eğitim veren bölümlerinden mezun olmak, iletişim becerisi yüksek, ofis programlarına hakim, askerlik görevini yapmış ya da 2 sene tecilli olmak, takım çalışmasına uyum sağlayabilen, sürücü belgesine sahip olmak ve aktif olarak araç kullanabilen, ileri seviyede Arapça biliyor olmak gibi şartlar aranmaktadır.

Kızılay ilanları için: www.kariyer.net/firma-profil/turk-kizilay-4093-28976

Güncelleme Tarihi: 30 Temmuz 2019, 00:46
YORUM EKLE