Türk Kızılayı 2019 Farklı Kadrolarda Personel Alımı yapıyor!

1868 yılında faaliyetlerine başlayan Türk Kızılayı hız kesmeden faaliyetlerine devam ediyor. Kurum resmi internet adresi üzerinden yayınladığı ilan

Türk Kızılayı 2019 Farklı Kadrolarda Personel Alımı yapıyor!
1868 yılında faaliyetlerine başlayan Türk Kızılayı hız kesmeden faaliyetlerine devam ediyor. Kurum resmi internet adresi üzerinden yayınladığı ilanlar ile farklı bölgelerden ve farklı kadroları için personel alımı yapacağını duyurdu. Yardım kuruluşu çatısı altında görev almak isteyen adaylar belirtilmiş ilanları takip ederek iş başvurusu aşamasına geçebilirler.

ALINACAK BÖLGELER

Kurumun gençlik çalışanı kadrosu için alacağı bölgeler ise; Kilis, Hatay, Kahramanmaraş, Mersin, Gaziantep'dir. Eğer size uygunsa kurumun kariyer adresine giderek iş başvuru aşamasına geçiş sağlayabilirsiniz.

ALINACAK KADROLAR

Kurum Doktor, satınalma ve lojistik sorumlusu, raporlama veri uzmanı, gençlik çalışanı ve program/proje asistanı kadroları için alımlar gerçekleştirecektir.

Kadrolar farklı olduğu için başvuru şartları da farklılık göstermektedir ancak gençlik çalışanı kadrosunun alım şartlarını incelediğimizde ise; iletişimi kuvvetli, Arapça diline hakim, gelişime açık olan, ekip çalışmasına uygun adaylar aranmaktadır. Bunların yanı sıra erkek adayların askerlik ile ilişkisinin bulunmaması ve word, excel gibi programlara hakim adaylar aranmaktadır.

Kızılay bünyesinde çalıştıracağı personelin sorumluluk sahibi olmasının yanı sıra çalışacağı gençlik çalışanı kadrosunda düzenli raporlama yapabilen adaylar aramaktadır. Ayrıca gençlik çalışanı alımları farklı bölgelerden yapılacak olup aşağıda verilmiştir.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Türk Kızılayı personel alımı için başvuru kabulünü resmi kariyer adresi üzerinden gerçekleştirmektedir. Bunun için sizlere vermiş olduğumuz kızılay kariyer adresine giderek yayımlanmış olan ilanları inceleyebilir ve kendinize uygun ilanlara iş başvurusunda bulunabilirsiniz. İlanların içerisine girdikten sonra "ilana başvur" butonu üzerinden gerekli başvuru aşamasına geçebilirsiniz.

//basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx

İlanlardan haberdar olmak için sosyal medya hesabını ve android uygulamasını indirebilirsiniz.

>>>İnstagram için TIKLAYIN>>>Android uygulaması için TIKLAYIN


Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2019, 20:29
YORUM EKLE