Türk Kızılayı Personel Alımı İlanları!

Türk Kızılayı resmi kariyer adresi üzerinden verdiği ilanlar ile farklı kadrolarda personel alımları gerçekleştirecek. Kızılay personel alımı hakkında gerekli bilgi ve detaylar haberimizde yer almaktadır...

Türk Kızılayı Personel Alımı İlanları!
Kızılay personel alacak! Uzun yıllardır hizmetlerini sürdürmeye devam eden Türk Kızılayı, resmi kariyer adresi üzerinden verdiği ilanlar doğrultusunda personel alımı yapacağını açıkladı. Sizde kurumun bünyesine katılmak istiyorsanız haberimiz üzerinden verilen ilan bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Kızılay hakkında bilgi aktarmak gerekirse; 1877 yılında Osmanlı Hilal-i Ahmer Cemiyeti ismi ile faaliyetlerine devam eden kurum, kurulduğu günden bu yana bulunduğu alandaki hizmet ve faaliyetlerine devam etmektedir.

KIZILAY'IN ALIM YAPACAĞI KADROLAR NEDİR?

Türk Kızılayı resmi adresi adresinden verdiği ilanlar ile yazılım uzmanı, sistem ağ yönetimi uzmanı, BT planlama kurumsal mimari uzmanı, bt planlama bilgi güvenliği ve risk yönetim uzmanı, sap uygulama uzmanı, sap takım lideri teknik süreçler, tercüman Arapça, destek hizmetler sorumlusu, bt risk ve iç kontrol kıdemli uzmanı, risk ve iç kontrol müdürü gibi kadrolar için personel alımı yapacağını açıklamıştır.

KIZILAY HANGİ İLLERDEN PERSONEL ALIMI YAPIYOR?

Türk Kızılayı hangi kadrolar için personel alacağını resmi kariyer adresi üzerinden paylaştı. Bu kapsamda Ankara, Hatay, Kilis, Kocaeli, Kilis, Bursa, Kayseri, İzmir, Gaziantep illeri için personel alımı gerçekleştirecektir. Peki Türk Kızılay kurumuna nasıl iş başvurusu yapılır?

TÜRK KIZILAYINA NASIL İŞ BAŞVURUSU YAPILIR?

Türk Kızılay şirketine iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar https://www.kariyer.net/firma-profil/turk-kizilay-4093-28976 resmi kariyer adresine giderek açık kadroları inceleyebilir ve iş başvuru aşamasına geçebilirsiniz. İş başvuru işlemleri için ise üye girişi yapmalı veya kayıt olarak işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Kaynak: İşin Olsa
Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2019, 14:20


Sosyal Medya ve Mobil Uygulama Üzerinden Bizi Takip Edin!
Android Uygulamamız için Tıklayınız
Facebook Sayfamız için Tıklayınız
İnstagram için Tıklayınız

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER