Türk Kızılayı Satınalma ve Lojistik Sorumlusu Alımı Yapıyor

Türk Kızılayı resmi kariyer adresi üzerinden yayımladığı ilan ile farklı bölgelerden satınalma ve lojistik sorumlusu alımı yapacağını ilan etti

Türk Kızılayı Satınalma ve Lojistik Sorumlusu Alımı Yapıyor
Türk Kızılayı resmi kariyer adresi üzerinden yayımladığı ilan ile farklı bölgelerden satınalma ve lojistik sorumlusu alımı yapacağını ilan etti. Türk Kızılayı satınalma ve lojistik sorumlusu alımı için bazı şartlar belirtti ve bu şartlar aşağıda verilmiştir.

Türk Kızılayı Satınalma ve Lojistik Sorumlusu Alımı

4 yıldır eğitim veren üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak, Satınalma ve lojistikte en az 2 yıllık deneyim, Analiz, yorumlama ve raporlama becerisi, Yüksek iletişim becerileri, İşe devam etme, sonuç çıkarma ve sorumluluk alma becerisi, Problem çözme ve analitik düşünme becerilerine sahip olmak, Microsoft Office programlarının çok iyi kullanımı, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engelleri bulunmamaktadır. Erkek adaylar için tamamlanmış askeri hizmet veya proje sırasında askıya alındı.

Tüm tedarik ve lojistik süreçlerini desteklemek, İhtiyaçlara yönelik pazar araştırması yapmak, Satınalma taleplerinin sistem üzerinden oluşturulması, Tedarik süreçlerini desteklemek, Faturaları kontrol etmek, satın alınan malzemeyi kontrol etmek ve almak, Dosyalama ve dokümantasyon Bakım ve onarım ile ilgili teknik servislerin sağlanması, Satın alma komisyonuna alımlar için fiyat teklifi toplama, değerlendirme ve teslim etme, Sipariş formunu seçilen tedarikçiye gönderin ve sonucu diğer şirketlere bildirin, Sipariş ve fatura takibi.

Başvuru Nasıl Yapılacak?

Kurumun satınalma ve lojistik ilanına başvuru sağlamak isteyen adaylar resmi kariyer adresine giderek ilanı ve diğer ilanları inceleyebilir ve ilana başvur butonunu kullanarak işlemlerini gerçekleştirebilirler.

İlan detayları için TIKLAYINİlanlardan haberdar olmak isteyenler aşağıdan sosyal medya hesaplarını takip edebilirler.>>>Android uygulaması için TIKLAYIN

>>>İnstagram için TIKLAYIN


>>>Facebook için TIKLAYIN

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2018, 23:57
YORUM EKLE