Türk Kızılayı ve Yeşilay İlan Yayınladı: Personel Alımı Yapacak!

Yeşilay ve Türk Kızılayı farklı kadrolarda personel alımı yapacağını kariyer adresleri üzerinden duyurdu. Alım hakkında gerekli bilgi ve detaylar haberimizde yer almaktadır. İşte alım hakkında bilgiler...

Türk Kızılayı ve Yeşilay İlan Yayınladı: Personel Alımı Yapacak!
İki kurum personel alımı yapacak... Kızılay ve Yeşilay kariyer adresleri üzerinden yayınladıkları ilanlar ile personel alımı yapacaklarını duyurdu. Farklı kadrolarda personel alımı yapacak olan 2 kurum, hangi kadroda alım yapacak, iş başvurular nereden yapılacak ve diğer ilan bilgileri haberimizde detaylı olarak aktarılmıştır. İşte alıma ilişkin bilgiler...

TÜRK KIZILAYININ PERSONEL ALIMI YAPACAĞI KADROLAR NEDİR? ( açık kadrolar değişebilir )

Türk Kızılayı kurumu yazılım uzmanı, bt planlama kurumsal mimari uzmanı, sistem ağ yönetimi uzmanı, bt planlama bilgi güvenliği risk yönetimi uzmanı, sap uygulama uzmanı, sap takım lideri teknik süreçler, Arapça tercüman gibi kadrolar için personel alımları sağlayacaktır.

YEŞİLAY CEMİYETİ HANGİ KADROLAR İÇİN PERSONEL ALIMI YAPACAK? ( açık kadrolar değişebilir) 

Yeşilay Cemiyetinin personel alımı yapacağı kadrolar ise şöyledir; Halkla ilişkiler uzmanı, bilimsel çalışmalar süpervizörü, kurumsal iletişim süreç yöneticisi gibi kadrolar için personel alımı yapacağını açıkladı.

2 KURUMA İŞ BAŞVURU İŞLEMLERİ NASIL YAPILIR?

Türk Kızılayı ve Yeşilay Cemiyeti kariyer adresi üzerinden verdiği iş başvuruları kabul etmektedir. İş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar aşağıda verilen kariyer adresleri üzerinden iş başvuru işlemlerini başlatabilir ve iş ilanlarını inceleyebilirler.

Yeşilay Cemiyet iş ilanları için: //bit.ly/2KR3FPV

Türk Kızılayı iş ilanları için: //bit.ly/2UzZtoN

Kaynak: İşin olsa
Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2019, 14:13


Sosyal Medya ve Mobil Uygulama Üzerinden Bizi Takip Edin!
Android Uygulamamız için Tıklayınız
Facebook Sayfamız için Tıklayınız
İnstagram için Tıklayınız

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER