Türk telekom iş ilanı yayınladı: tecrübeli personel alımı yapacak!

Türk telekom kariyer adresi aracılığı ile 1 kadroda personel alımı yapaca

Türk telekom iş ilanı yayınladı: tecrübeli personel alımı yapacak!
Türk telekom kariyer adresi aracılığı ile 1 kadroda personel alımı yapacağını açıkladı. Şirket tercihen deneyimli adaylar aramakta olup, belirtilen şartları taşıyorsanız haberimizden gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Türk telekom başvuru şartları nedir?

Türk telekom verdiği ilan ile tecrübeli personel alımı yapacak. Adaylardan istenen şartlar ise şöyledir; 20 ile 35 yaş arasında olmak, esnek çalışma saatlerine uyum sağlamak, önlisans ile lisans mezunu olmak, bilgisayar ve ya elektrik elektronik mezunu adaylar, tercih sebebi olarak telekomünikasyon alanında deneyime sahip olmak, iş takibi yapabilen, ofis programlarını kullanabilen, askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 sene tecilli olan adaylar yararlanabilecektir.

Türk telekom personel alımı için sayı belirtmemiş olup, Ankara ilinden alım gerçekleştirecektir. Ayrıca alım yapılacak kadro ise Veri Merkezi Teknik Destek Elemanı olarak belirtilmiştir. Türk telekom bünyesinde Veri Merkezi Teknik Destek Elemanı kadrosunda yer almak isteyen adaylar ilgili kariyer adresinden iş başvurularını yapabilirler.

Türk telekom iş başvurusu nasıl yapılır?

Adaylar Veri Merkezi Teknik Destek Elemanı kadrosuna başvuru sağlamak için aşağıda verilen kariyer adresine giderek üye girişi yapmalı ve eğer şartları taşıyorsa ilgili ilana başvuruda bulunabilirler.

Türk telekom ilanı için: https://bit.ly/2VZPjmR
Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2019, 19:21
YORUM EKLE