Türk Telekom Personel Alımı için İş İlanı Yayımladı

Telekomünikasyon sektöründe uzun yıllardır hizmet veren Türk Telekom personel alımı ilanı yayınladı. 

Türk Telekom Personel Alımı için İş İlanı Yayımladı

Sektörde uzun yıllardır hizmet sunan Türk Telekom bünyesinde istihdam etmek üzere veri merkezi teknik destek elemanı kadrosu için personel alımı yapacağını ilan etti. Türk telekom personel alımı başvuru şartları, başvuru bilgileri ve diğer bilgiler haberimizde yer almaktadır...

TÜRK TELEKOM PERSONEL ALIMI ŞARTLARI NEDİR?

Adaylar işe başladığından itibaren Türk telekom tarafından kurumsal müşterilere hizmet sunulacağını ve meydana gelen arızaların takibi ve arıza süreçlerinin takibinin yapılması istenmektedir.
Başvuru sağlayacak adaylar 20 ile 35 yaş aralığında olması, esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Önlisans mezunu veya lisans mezunu adaylar, bilgisayar veya elektrik elektronik bölümünü bitirmiş, tercih sebebi olarak bu alanda iş tecrübesine sahip, ikna edebilmek kabiliyeti olan, işini takip eden, müşteri memnuniyetine önem veren, hedef ve çözüm odaklı çalışan, bilgisayar programlarına word ve excel'e hakim olan, askerlik görevini tamamlamış veya 2 sene tecil ettirmiş olması Türk telekom tarafından istenen şartlar arasında yer almaktadır.

Türk telekom eri merkezi teknik destek elemanı kadrosu için alınacak personel sayısı belirtilmemiş olup, Ankara ili için personel alımı yapılacağı açıklanmıştır. Çalışma şekli olarak sürekli ve tam zamanlı personel alınacağı da belirtilmiştir.

TÜRK TELEKOM PERSONEL ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ

Şirket bünyesine dahil olmak isteyen adaylar belirtilen şartları taşıyor olması halinde https://bit.ly/2VZPjmR adresi üzerinde üye girişi yaparak veya üye olarak başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirler.


Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2019, 01:35
YORUM EKLE