Türk telekom personel alımı yapacak

Türk telekom resmi kariyer adresinden verdiği 3 ilan ile 3 kadroya personel alımı yapacağını açıkladı. Hangi kadrolar için alım yapılacak ve kadrolara başvuru işlemleri nereden gerçekleştirilecek haberimizde...

Türk telekom personel alımı yapacak

Türk telekom resmi kariyer adresi üzerinden yaptığı duyuru neticesinde 3 kadro için personel alımı gerçekleştirecek olup, hangi kadrolarda alım yapılacak ve Türk telekom'a iş başvurusu nasıl yapılacak? işte ayrıntı ve bilgiler...

TÜRK TELEKOM HANGİ KADROLARDA PERSONEL ALIMI YAPACAK!

Türk telekom kariyer sayfasından verdiği ilanlar neticesinde 3 kadro için personel alımı yapacak. Müşteri hizmetleri elemanı, veri merkezi altyapı tekniker, çağrı merkezi müşteri temsilcisi kadroları için personel alımları gerçekleştireceğini bildirdi.

TÜRK TELEKOM PERSONEL ALIMI BAŞVURU İŞLEMLERİ NASIL YAPILIR?

Türk telekom iş ilanlarına adaylar https://bit.ly/2O4SeUN adresine giderek üye olarak veya üye girişi sağlayarak açık iş kadrolarına iş başvurusunda bulunabileceklerdir. 

TÜRK TELEKOM HAKKINDA

Türk Telekom, 179 yıllık tarihi ile Türkiye'deki ilk entegre telekomünikasyon operatörüdür. 2015 yılında Türk Telekomünikasyon A.Ş. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.'nin tüzel kişiliğini koruyarak, müşterilerin hızla değişen iletişim ve teknoloji ihtiyaçlarına en güçlü ve en doğru şekilde cevap verebilmek için “müşteri odaklı” ve entegre bir yapı benimsemiştir. ve TTNET A.Ş. eksiksiz ve tabi oldukları kural ve düzenlemelere bağlı kalarak. Bireysel ve kurumsal hizmetler alanında geniş bir servis ağına ve ürün yelpazesine sahip olan Türk Telekom, mobil, internet, telefon ve TV ürün ve hizmetlerini Ocak 2016 itibariyle tek “Türk Telekom” markası altında birleştirmiştir.

“Türkiye'nin Çok Oyunculu Sağlayıcısı” Türk Telekom, 30 Eylül 2019 itibariyle 14,6 milyon sabit erişim hattına, 11,3 milyon genişbant, 3,6 milyon TV ve 22,8 milyon mobil aboneye sahiptir. Türk Telekom Grup Şirketleri, 31.530 çalışanıyla Türkiye'nin 81 ilinde hizmet vermektedir. Türkiye'ye yeni teknolojiler getirme ve Türkiye'nin bir bilgi toplumuna dönüşümünü hızlandırma vizyonu.

TV Yayın ve VOD servis sağlayıcısı Net Ekran Şirketler, telekomünikasyon cihazları satış şirketi TT Satış ve Dağıtım Hizmetleri A.Ş. ve ödeme hizmetleri şirketi TT Ödeme Hizmetleri A.Ş. ve danışmanlık hizmetleri şirketi 11818 Rehberlik ve Müşteri Hizmetleri A.Ş.

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2019, 22:01
YORUM EKLE