Türk Telekom Veri Merkezi Uzmanı Alımı yapıyor!

Türk Telekom kadrosunda bulunan boşluğu kapatmak için Veri Merkezi İletim Planlama ve Operasyon Uzmanı alımı yapacağını bildirdi. Toplamda kaç kişi

Türk Telekom Veri Merkezi Uzmanı Alımı yapıyor!
Türk Telekom kadrosunda bulunan boşluğu kapatmak için Veri Merkezi İletim Planlama ve Operasyon Uzmanı alımı yapacağını bildirdi. Toplamda kaç kişi alacak bilgi verilmedi fakat alım ilanında tecrübeli adayların başvurularını kabul edeceğini açıkladı.

GENEL ÖZELLİKLER
Network LAN ve WAN ürünlerinin kurulum, yapılandırma, sorun giderme ve sorun giderme konularında en az 5 yıllık deneyim, CCNP RS, CCNP Datacenter, tercihen CCIE sertifikalarından en az birine sahip, Cisco Nexus ürün ailesinde en az 2 yıllık deneyim, Ağ yük dengeleyicilerde en az 2 yıl deneyimli, İleri düzeyde İngilizce bilgisi, SDN, Vxlan ve Pyton ile Deneyim, Erkek adaylar için askerlik hizmeti tamamlanmış olması genel nitelik olarak bildirilmiştir.

İŞ TANIMI
Data Center ağ altyapısında kullanılan anahtar, yönlendirici ve yük dengeleyicisinin yönetimi ve yapılandırması, Veri Merkezlerinde ağ cihazlarının kapasite analizi ve planlanması, Müşteri ihtiyaçlarını karşılamak ve ağ gereksinimlerini karşılamak, Ağ altyapısını veya yeni teknolojileri geliştirmek için yeni ürün / hizmetlerin ve yeni POC'lerin izlenmesi, Sağlanacak donanım ve yazılım için spesifikasyonların hazırlanması, satın alma sürecinin takibi, Güncel belgelerin hazırlanması ve raporlanması istenmektedir.

BAŞVURU

Türk Telekom Veri Merkezi İletim Planlama ve Operasyon Uzmanı ilanına başvuru sağlamak isteyen adayların https://goo.gl/PygRJg adresine giderek öncelik üye girişi veya kayıt işlemi yapmalıdır. Bu işlemlerden sonra eğer ilgili şartları taşıyorsanız başvuru aşamasına "başvur" butonunu kullanarak geçebilirsiniz.
Güncelleme Tarihi: 21 Aralık 2018, 20:30
YORUM EKLE