Türkiye İŞKUR aracılığı ile 50 Güvenlik Görevlisi Alımı İlanı Yayımlandı

Türkiye İş Kurumu ( İŞKUR ) aracılığı ile verilen ilan neticesinde ilgili firma toplamda 50 güvenlik görevlisi alımı yapılacağını açıkladı. Güvenlik görevlisi alımı hakkında bilgiler ve diğer ilan detayları aşağıda yer almaktadır. İşte alıma ilişkin detaylar...

Türkiye İŞKUR aracılığı ile 50 Güvenlik Görevlisi Alımı İlanı Yayımlandı

Türkiye İş Kurumu ( İŞKUR ) üzerinden ilana çıkan Altay Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri şirketi toplamda 50 güvenlik görevlisi alımı yapılacağını ilan etti. İstanbul/Çatalca bölgesinde yer alan projesinde görevlendirilecek olan güvenlik görevlilerinden bazı şartlar istenmekte olup, bu şartları taşıyan adayların başvuruda bulunmaları istenmektedir. İşte ayrıntılar...

GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIM ŞARTLARI NEDİR?

Altay Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri şirketinin alım yapacağı güvenlik görevlisinde aranan şartlar ise; Çatalca'da yer alan havaalanı projesinde görevlendirilmek üzere güvenlik görevlisi arandığı belirtilmiş olup, 5188 sayılı yasa neticesinde güvenlik kimlik kartı olan bay adayların alınacağı bildirilmiştir.

30 ile 45 yaş arasında, sorumluluk üstlenebilen, yönlendirme kabiliyeti olan, iletişim becerisi olan, özel güvenlik görevlisi konusunda deneyimli, Tepecik, Kıraç, Hadımköy, Çatalca, Bahşayiş, Büyükçekmece bölgelerinde ikameti olan adayların arandığı bildirilmiştir.

Şirketin alacağı güvenlik görevlilerinin çalışma şekli ise tam zamanlı olarak belirtilmesinin yanı sıra son başvuru tarihi olarak 22 Haziran 2019 belirtilmiştir.

50 ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIMI İLANINA NASIL ULAŞILIR VE BAŞVURU YAPILIR?

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2019, 18:09
YORUM EKLE