Tusaş Motor ( TEİ ) Personel Alımı Yapıyor!

Firma kazancı kadrosu için personel alımı yapacak! Tusaş Motor TEİ personel alımı yapacağını ilan etti. Kazancı kadrosunun yanı sıra farklı kadro

Tusaş Motor ( TEİ ) Personel Alımı Yapıyor!
Firma kazancı kadrosu için personel alımı yapacak! Tusaş Motor TEİ personel alımı yapacağını ilan etti. Kazancı kadrosunun yanı sıra farklı kadrolarda da alım yapacak olup ilgili adaylar firmanın kariyer adresi üzerinden ilanlarını takip ederek iş başvuru aşamasına geçebilirler.

GENEL NİTELİKLER MYO, Anadolu Teknik Lisesi, Teknik Lise veya Endüstri Meslek Lisesi Mezunu, Bölüm: Metal işleri, Kaynak teknolojisi, İklimlendirme Isıtma, Doğalgaz Isıtma, Sıhhi Tesisat Isıtma, Tesisat Teknolojisi, vb. En az 3 yıl mesleği üzerine deneyimi bulunan (tercihen bakım teknisyeni olarak çalışmış),

Tercihen argon kaynağı, elektrik ark kaynağı, gaz altı kaynağı, oksijen kaynaklarının tümünü yapabilen, Sıhhi tesisat bilgisine sahip, PPRC ve tercihen EF kaynağı yapabilen, Tercihen Mekanik Bakımcı sertifikası bulunan, Tercihen Soğutmacı Sertifikası bulunan, Vardiyalı ve esnek çalışabilecek, Öğrenmeye açık, Sorumluluk sahibi, Her hangi bir sağlık problemi olmayan, Tercihen forklift ehliyeti bulunan, En az 2 yıllık B-sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanan, Seyahat engeli bulunmayan, Tesisler Bakım atölyelerinde görevlendirilecek, Tercihen sigara kullanmayan, 35 yaşını geçmemiş erkek aday aranmaktadır. 35 yaşını geçmemiş erkek aday aranmaktadır.

Adaylar TEİ personel ilanları için https://goo.gl/iw366g adresini kopyalayıp tarayıcısına yapıştırarak ilanlara ulaşabilir.
Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2019, 14:43
YORUM EKLE