Tüvtürk farklı kadrolarda Personel Alımı için İş İlanları Yayınladı

Periyodik araç muayenesi için yetkili kurum olan Tüvtürk personel alımı yapacak. Kurum bünyesinde görev almak isteyen adaylar Tüvtürk

Tüvtürk farklı kadrolarda Personel Alımı için İş İlanları Yayınladı
Periyodik araç muayenesi için yetkili kurum olan Tüvtürk personel alımı yapacak. Kurum bünyesinde görev almak isteyen adaylar Tüvtürk iş ilanları detaylarını inceleyerek iş başvuru aşamasına geçebilirler.
Tüvtürk Hakkında

Türkiye'de periyodik araç muayenesi için yetkili tek kurum olan TÜVTÜRK, Türkiye'de trafik ve araç güvenliğine katkıda bulunmak amacıyla uluslararası standartlarda Periyodik Motorlu Araç Muayenesi sağlamaktadır.

210 test istasyonunda 3500 çalışanı, 5 motosiklet ve 74 mobil istasyonda 3500 çalışanı olan ülke çapında hizmet ağı aracılığıyla, 15 mobil traktör istasyonu yıllık yaklaşık 8 milyon periyodik ve Roadworthiness Inspection (yaklaşık 2,7 milyon Egzoz Gazı Emisyon testi) gerçekleştirmektedir. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı nezaretinde Türkiye genelinde 81 ilde. Yeniden inceleme ve Tespit gibi ücretsiz servislerle birlikte toplam inceleme sayısı 10 milyonun üzerindedir.
İstasyonlar aşağıdaki hizmetleri sağlar:

Periyodik Araç Muayene
Yola elverişlilik muayenesi
Değişiklikten sonra muayene
Zorunlu Muayene
Egzoz Gazı Emisyon Testi bulma

TÜVTÜRK'ün temel değerleri bağımsızlık, tarafsızlık ve dürüstlüktür. TÜVTÜRK, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı nezaretinde periyodik araç muayene hizmeti sağlayarak, Türkiye'deki trafik ve araç güvenliğine önemli ölçüde katkıda bulunmaktadır. TÜVTÜRK, 2005 yılında Türkiye'de genel olarak uluslararası standartlarda araç muayene hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur ; TÜVTÜRK, Türkiye Özelleştirme İdaresi Başkanlığı tarafından 15.08.2008 tarihinde imzalanan bir imtiyaz sözleşmesiyle Türkiye'de 20 yıl süreyle araç muayene istasyonlarının kurulması, bakımı ve işletilmesi hakkını elde etmiştir.

TÜVTÜRK Taşıt Muayene İstasyonları, araçta tespit edilen bazı noktaların fonksiyonel ve görsel kontrolünün yanı sıra egzoz gazı emisyon testi, yol elverişliliği muayenesi, zorunlu teftişler ve modifikasyon hizmetlerinden sonra yapılan denetimlerden oluşan periyodik araç muayeneleri sunmaktadır. TÜVTÜRK, bu hizmetleri, her biri TÜRKAK tarafından akredite edilmiş tek tip ve ortak özelliklere ve standartlara sahip olan yaklaşık 3500 kişilik uzman ve eğitimli personeli ile istasyonlarında yerine getirmektedir. Denetimler şirketin www.tuvturk.com.tr adresindeki internet sitesinden, 0 850 222 88 88 numaralı Çağrı Merkezinden, Türkiye Cumhuriyeti e-devlet adresindeki istasyonlardan veya istasyonlardaki büfelerden açıkça ve kolayca yapılabilir.

Tüvtürk İş İlanları

iş ilanları için TIKLAYIN
Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2019, 15:21
YORUM EKLE