TÜVTÜRK Personel Alım için İş İlanları Yayınlandı! Başvuru Hakkında Bilgiler!

Tüvtürk kariyer sitesi üzerinden vermiş olduğu ilanlar ile personel alımı yapacağını açıkladı. Tüvtürk firmasının yayınlamış olduğu iş ilanlarından yararlanmak isteyenler haberimizde verilen başvuru bilgileri, alınacak kadro ve diğer gerekli detayları inceleyebilirsiniz. İşte ayrıntılar...

TÜVTÜRK Personel Alım için İş İlanları Yayınlandı! Başvuru Hakkında Bilgiler!
Tüvtürk personel alımı yapacağını açıkladı. Uzun senelerdir periyodik araç muayene sektöründe hizmet sunan Tüvtürk farklı bölgelerden personel alımı yapacağını kariyer adresi aracılığı ile duyurdu. Tüvtürk çatısı altında görev almak istiyorsanız haberimiz üzerinde Tüvtürk alınacak kadrolar, alım yapılacak illeri ve diğer bilgileri inceleyebilirsiniz. işte ayrıntılar...

Tüvtürk hakkında bilgi vermek gerekirse; 200 tane sabit ve 75 gezisi istasyonda görevli olan 3 bin 500 personel ile hizmet sunmaktadır. Tüvtürk senede 7 milyona yakın aracın yola uygun olup olmadığının muayenesini yapmakta olup, 2 buçuk milyona yakın aracın ise egzoz gazı emisyon ölçümünü yapmaktadır.

TÜVTÜRK HANGİ KADROLAR İÇİN PERSONEL ALIMI YAPACAK

Alınacak kadrolar; Tüvtürk resmi kariyer adresi üzerinden verdiği ilanlar doğrultusunda alacağı kadroları da açıkladı. Araç Muayene teknisyeni, istasyon amiri, İstanbul araç muayene teknisyeni, Kütahya için araç muayene teknisyeni, Lüleburgaz egzoz emisyon teknisyeni kadroları için personel alımı yapacaktır.

TÜVTÜRK HANGİ İLLERDEN PERSONEL ALIMI YAPACAK?

Alım yapılacak iller; Tüvtürk şirketinin personel alımı yapacağı iller ise şöyledir; Artvin, Kütahya, Erzincan, Kırklareli, Samsun, İstanbul, Batman ve Uşak bölgeleri için personel alımı yapacaktır. Kurumun personel alımı yapacağı bölgeler ve kadrolar değişiklik gösterebilmektedir.

TÜVTÜRK İŞ İLANLARINA NASIL İŞ BAŞVURUSU YAPILIR?

Tüvtürk firmasının resmi adres üzerinden yayınladığı iş ilanlarını incelemek için öncelikle aşağıdaki sayfasına gitmeniz gerekmektedir. İş başvuru aşaması için ise ilgili kariyer adresine üye girişi yapmalı ve ya üye olarak ilgili iş ilanlarına iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Başvuru İçin https://www.kariyer.net/firma-profil/tuvturk-5996-30877 bağnatısını kopyalayarak adres çubuğuna yapıştırınız.

Kaynak: İşin Olsa
Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2019, 15:41


Sosyal Medya ve Mobil Uygulama Üzerinden Bizi Takip Edin!
Android Uygulamamız için Tıklayınız
Facebook Sayfamız için Tıklayınız
İnstagram için Tıklayınız

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER