Tüvtürk Personel Alımı İlanı 2019

Ülkemizde düzenli olarak araç incelemeleri yapan ve bu konuda tek yetkili ve görevli kuruluş olan Tüvtürk 2019 yılı için personel alımı yapacak. Yı

Tüvtürk Personel Alımı İlanı 2019
Ülkemizde düzenli olarak araç incelemeleri yapan ve bu konuda tek yetkili ve görevli kuruluş olan Tüvtürk 2019 yılı için personel alımı yapacak. Yıllık 6,5 milyondan fazla araç muayenesi gerçekleştiren ve bu işlemlerini yapabilmesi için personele ihtiyaç duyan Tüvtürk alımları için bazı şartlar belirtmiş ve bu şartları taşıyan adayların başvurularını alacağını açıklamıştır.

Tüvtürk personel alımı ilanı istasyon amiri kadrosu için verilmiştir. Bu kadroya yerleşmek isteyen adayların üniversitelerin istenen bölümlerinden mezun olması ve 3 sene deneyimli olması istenmektedir. Deneyimli adayların başvurularını alacak olan şirket B sürücü ehliyet sahibi ve askerlik görevini tamamlamış adayların başvuru yapmasını istiyor.

İlanda belirtilmiş şartları taşıyan ve belirtilen bölümlerin dışında aday almayacak olan Tüvtürk, word excel gibi uygulamalara hakim adaylar aramaktadır. Eğer bu şartları taşıdığınızı düşünüyorsanız ilgili iş ilanı sayfasından şirketin diğer ilanlarını inceleyebilir ve ya konumuzda verilmiş istasyon amiri ilanına başvuru sağlayabilirsiniz.

İlan sayfasına ulaşmak için tıklayın
Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2018, 17:18
YORUM EKLE