Ana sayfa PERSONEL ALIMLARI Tüvtürk Personel Alımı Yapacak! Başvuru Bilgileri!

Tüvtürk Personel Alımı Yapacak! Başvuru Bilgileri!

0
PAYLAŞ

Şirket personel alımı yapacak! Tüvtürk farklı kadrolarda ve farklı illerde istihdam etmek üzere personel alımı yapacak. Kurumun bünyesine dahil olmak isteyen adaylar haberimizden gerekli bilgileri edinebilirler.

GENEL ÖZELLİKLER

Teknik Lise, Endüstri Meslek Lisesi veya dengi meslek liseleri, Makine, Motor, Otomotiv, Elektrik, Elektronik, Elektrik-Elektronik Teknolojileri veya Tesviye Bölümü, (Makine ve Motor bölümleri alt bölümlerin belirli bölümleri olarak kabul edilir) veya Meslek okulları, motor teknolojileri, otomotiv teknolojisi, inşaat makinaları, otomotiv mezunu,
MS Office uygulamalarını bilen,
Müşteri memnuniyeti bilinci taşıyan,
“E sınıfı” ehliyet,
Askerlik görevini tamamlamış,
İstanbul’da ikamet eden,
Sadece belirtilen bölümlerden mezun olan adaylar değerlendirmeye alınacaktır.

İŞ TANIMI

Araç muayenelerini belirlenmiş standartlara göre yapmak, Araç muayene raporunu oluşturmak ve müşteriyi aracın durumu hakkında bilgilendirmek, Muayene sürecinde müşteri odaklı hizmet vermek.

İlana başvuruda bulunmak isteyenler https://goo.gl/LF8Bcd adresi üzerinden incelemelerini yapabilirler. İlgili adresi kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırınız.

İlgili siteye üye girişi yaptıktan sonra “başvur” butonunu kullanarak özgeçmiş seçebilir ve ya yeni öz yazı oluşturabilirsiniz.

Kurumun diğer ilanlarına ulaşmak için sağ tarafta bulunan “açık pozisyon” butonuna basarak diğer ilanlarına da ulaşabilirsiniz.Sosyal Medya ve Mobil Uygulama Üzerinden Bizi Takip Edin!
Android Uygulamamız için Tıklayınız
Facebook Sayfamız için Tıklayınız
İnstagram için Tıklayınız

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here