Ana sayfa PERSONEL ALIMLARI Tüvtürk teknisyen personel alımı yapacak ( deneyimli )

Tüvtürk teknisyen personel alımı yapacak ( deneyimli )

0
PAYLAŞ

Tüvtürk araç muayene teknisyeni kadrosu için deneyimli personel alımı yapacağını ilan etti. Kurumun bünyesinde görev almak isteyen adaylar haberimizden aranan şart ve iş tanımı bilgilerini alarak iş başvuru aşamasına geçebilirler.

Teknik Lise, Endüstri Meslek Lisesi veya dengi meslek liselerinin Makine, Motor, Otomotiv, Elektrik, Elektronik, Elektrik-Elektronik Teknolojileri veya Tesviye Bölümü Mezunu*, (Makine ve Motor bölümlerinin alt bölümlerden belirli bölümler kabul edilmektedir) MS Office uygulamalarını kullanabilen, Müşteri memnuniyeti bilincine sahip, “B” sınıfı sürücü belgesi olan, Tercihen A2, D veya E sınıfı sürücü belgelerinden bir veya birkaçına sahip, Askerlik görevini tamamlamış, Tercihen İstanbul’da ikamet eden. *Sadece belirtilen bölümlerden mezun adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.

Araç muayenelerini tanımlanan standartlar çerçevesinde gerçekleştirmek, Araç muayene raporunu oluşturmak ve aracın durumu ile ilgili müşteriye bilgi vermek, Muayene sürecinde müşteri odaklı hizmet verilmesini sağlamak.

Adaylar Tüvtürk iş başvurusu için www.kariyer.net/is-ilani/tuvturk-arac-muayene-teknisyeni-istanbul-1541751 adresini kullanabilir.Sosyal Medya ve Mobil Uygulama Üzerinden Bizi Takip Edin!
Android Uygulamamız için Tıklayınız
Facebook Sayfamız için Tıklayınız
İnstagram için Tıklayınız

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here