Ülker Personel İş İlanları 2020

Ülker personel iş ilanları 2020 yılında da devam edecektir. Ülker personel iş ilanları başvurusu yapmak isteyenler güncel iş ilanlarını takip ederek gerekli pozisyonlarda iş başvurularını internet üzerinden yapabilirler. Ülker’de eğer bir kariyer hedefiniz varsa vasıflı ve vasıfsız olarak başvuru yapacağınız pek çok iş imkanı vardır

Ülker Personel İş İlanları 2020

Ülker personel iş ilanları 2020 yılında da devam edecektir. Ülker personel iş ilanları başvurusu yapmak isteyenler güncel iş ilanlarını takip ederek gerekli pozisyonlarda iş başvurularını internet üzerinden yapabilirler. Ülker’de eğer bir kariyer hedefiniz varsa vasıflı ve vasıfsız olarak başvuru yapacağınız pek çok iş imkanı vardır.

Ülker eleman alımları genellikle yılbaşından itibaren yapılmaktadır. Yılın belirli zamanlarında yetiştirilmek üzere yeni elemanlar alınmaktadır. Bu başvurular haricinde de sürekli güncel eleman ihtiyaçları olan bir firmadır. Ülkenin hemen hemen her yerinden bu işler için başvurular yapabilirsiniz. Ülkemizdeki en büyük gıda firmalarından birisi olan ÜLKER, fabrika, çağrı merkezi ve şubelerine sürekli olarak eleman temin etmektedir.

Başvuru yapıldıktan sonra sizin hazırladığınız CV ile birlikte başvuru formunuzu inceleyeceklerdir. Bu başvuru formuna göre değerlendirmeye alınacak ve olumlu olma durumunda ise mülakata davet edilecektir. Ülker personel ilanları firmanın kendi sitesi ve popüler iş ilanları sitelerinde sürekli olarak yapılmaktadır. Ülker ayrıca İŞKUR üzerinden de iş başvurusu alan bir firmadır. Bu sebeple bu firmada çalışacaksanız sürekli olarak güncel iş ilanlarını takip etmeniz gerekmektedir.

Ülker İş Başvuru Formu Nereden Bulunur?

Ülker personel alımı için önemli olan formlardan birisi başvuru formudur. İşe başvuru yapacak olan adaylar genellikle bu form üzerinde fazla önem vermediklerini görmekteyiz. Ülker gibi büyük firmalar insan kaynakları uzmanlarına bu formları teslim ederler ve bu kişiler sizin yazdığınız iş başvuru formunu titizlikle incelerler. Bu yüzden başvuru yapacağınız zaman CV ile birlikte verilen formu da düzgün, doğru bilgiler ile doldurmanız gerekmektedir. Şişirme bilgiler ile CV doldurulmaz. Eğer daha önce tecrübeniz yoksa bunu formda belirtin. Bu doğru söylemeniz sizin adınıza daha uygun olacaktır.

Ülker iş başvurusu formu resmi internet sitesinden başvuru yapacağınız zaman veya iş ilanları sitesinde başvuru yapacağınız zaman size sunulacaktır. Ayrıca direk Ülker firmasına giderek de başvuru yapabilirsiniz. Bu başvuruyu yaparken insan kaynakları bölümünden başvuru formunu temin edebilir, doldurduktan sonra yine aynı yere verebilirsiniz.

Ülker İş Başvurusu Şartları Nelerdir?

Bu firma eleman alırken titiz davranırlar. Çünkü şirket bünyesinde çalışacak kişilerin kariyer hedefi olması ve ileride yöneticilik yapmasını istemektedirler. Bu yüzden vasıfsız dahi olsanız size özel işler sunulur ve bu şekilde en uygun pozisyonda çalışmaya başlarsınız. Firma başvurusu çok olduğu için Ülker çalışma şartlarında da güncellemeler sürekli olmaktadır. Vasıfsız personellerin en az lise mezunu olması gerekiyor. Eğer vasfınız varsa ve bu firmada çalışmak istiyorsanız aşağıdaki şartlara uygun olmanız gerekmektedir.

 • Başvuru yapacak adayların 4 yıllık fakülte mezunu olması gerekmektedir.
 • Gıda mühendisi ve kimya mühendisi tercih edilmektedir.
 • Esnek çalışma saatlerine uygun olan kişiler işe alınacaktır.
 • Takım çalışmasına yatkın, saygılı ve seyahat engeli olmayan kişiler başvurularını yapabilirler.
 • Tercihen İngilizce ve 2 fazla yabancı dil bilmesi gerekmektedir.
 • MS Office programlarını kullanabilen, teknolojik ürünler ile arası iyi olanlar tercih edilir.

İş başvurusu yaptıktan sonra eğer kabul olursa, firma sizi mülakata alacak ve daha sonra da başarılı olursanız direk eğitime sokacaktır. İşe gireceğiniz pozisyonlara göre bu eğitimler 15 ile 45 gün arasında değişmektedir. Eğitime başlarken firmanın size işe giriş yapması için bir takım evraklar isteyeceğini de söylemek isteriz.

Bu evraklar;

 • Kimlik fotokopisi
 • Aile durum belgesi
 • İkametgah belgesi
 • E-devletten alınacak Adli sicil kaydı
 • E-devletten alınacak Sigorta Sicil Numarası
 • Diploma Aslı ve Fotokopisi
 • Sağlık ve Akciğer Raporu
 • İŞKUR Kayıt Belgesi

Başvuru yapacağınız pozisyona göre bu evraklar daha çok artacaktır. Bu evrakları verdikten sonra işe giriş işlemleriniz olacak ve sigortanız yatmaya başlayacaktır.

YORUM EKLE