Uludağ İçecek Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Uludağ İçecek'de, iç ve dış pazarlarda "Uludağ" markası altında faaliyet gösteriyoruz. Markamız 13 alt marka, 39 ürün ve 112 farkl

Uludağ İçecek Personel Alımı ve İş İlanları 2019
Uludağ İçecek'de, iç ve dış pazarlarda "Uludağ" markası altında faaliyet gösteriyoruz. Markamız 13 alt marka, 39 ürün ve 112 farklı ambalaj türünden oluşan 7 kategoriyi kapsamaktadır. Sizlerde Uludağ İçecek şirketinde çalışmak istiyorsanız kariyer adresi aracılığı ile Uludağ İçecek personel alımı için yayınlanan iş ilanlarını inceleyerek iş başvurusu yapabilirsiniz.
Hakkında

Şirketimiz Erbak-Uludağ İçecek A.Ş., 1930 yılında Mehmet Hakkı (Erbak) tarafından, Efsanevi Uludağ Gazoz formülü ise Mehmet Hakkı'nın oğlu Nuri Zafer Erbak tarafından oluşturuldu. Şirketimiz Nuri Erbak'ın çocukları ve torunları, üçüncü ve dördüncü kuşaklar tarafından yönetilmektedir.

Bursa Yenice köyündeki Efsanevi Uludağ Gazoz ve Uludağ Limonata dahil tüm içeceklerimizi 98.000 m² lik içecek fabrikamızda (35.000 m² kapalı alan) üretiyoruz.

1912'den beri Uludağ'daki Çaybaşı Köyü'nde şişelenmiş olan Uludağ Doğal Mineralli Suyumuz ve doğal mineralli su ile yapılan Uludağ Frutti çeşitlerimiz, 10.900 m² kapalı alana sahip 50.000 m2'lik tesisimizde üretilmektedir.

Her yıl en son teknoloji ile yenilenen tesislerimizde dokuz dolum hattında içeceklerimizle 210.000 cam şişe, 153.000 PET şişe ve 36.000 metal kutu dolum kapasitesine sahibiz.

Uludağ İçecek'te görevlerimizden biri kaliteyi ve yeniliği sürdürmektir. Ar-Ge Departmanımız sürekli olarak yeni ürünler geliştirmek için çalışmakta ve mevcut ürünlerimizi iyileştirmeye çalışmaktadır. Pazara yeni bir ürün koymadan önce, hedef kitleye en uygun lezzeti bulmak için yüzlerce tat testi yapıyoruz. Daha sonra tüketicilerimiz için en pratik ve yenilikçi ambalajları bulduk. Uludağ İçecek ile başarımız, tüm sektörümüzün yolunu açtı ve bugün yolunu açmaya devam ediyor.

Uludağ İçecek
Uludağ İçecek'de, iç ve dış pazarlarda "Uludağ" markası altında faaliyet gösteriyoruz. Markamız 13 alt marka, 39 ürün ve 112 farklı ambalaj türünden oluşan 7 kategoriyi kapsamaktadır. Yenilikçi yaklaşımımızı en iyi örnekleyen ürünler, aynı kaynaktan 100 yıldan fazla şişelenmiş olan Uludağ Doğal Mineralli Suyumuz; Tamamen doğal meyve konsantresi maden suyumuz olan Uludağ Frutti Extra; Özel olarak tasarlanmış kobalt mavisi şişesinde bulunabilen hafif karbonatlı pırıltılı doğal maden suyumuz Uludağ Premium; Efsanevi tadıyla efsanevi Uludağ Gazoz; ve lezzetli ev yapımı lezzetler sunan Uludağ Limonata. Diğer yenilikçi ürünler arasında hepsi bizi sektörde ayırmaya yardımcı olan Uludağ Meyvelim bulunmaktadır.

Sadece Bursa, İstanbul, İzmir ve Ankara'daki kendi araç filomuzla doğrudan dağıtmıyoruz, aynı zamanda Türkiye genelinde yaklaşık 150 şubede Uludağ İçecek ürünlerini tüketicilerimize ulaştırıyoruz. Şirketimize ve çalışanlarımıza yaptığımız yatırımlar sayesinde şirketimiz her yıl büyümeye devam ederek 2017 yılında 600 milyon TL'ye ulaşmaktadır.

Kaliteden ödün vermeden yeni, benzersiz ve sağlıklı ürünler geliştirme misyonumuzu sürdürürken, Uludağ İçecek'te hem Türkiye hem de hem güvenilir hem de lezzetli ürünler sunuyoruz. Her gün, eşsiz ürünlerimiz ve kuruluş günümüzden bu yana taşıdığımız yenilikçi ruh ile büyümeye devam ediyoruz.

Uludağ İçecek İş İlanları için tıklayın
Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2019, 18:17
YORUM EKLE