Vestel Personel Alımı 2019! Farklı kadrolarda alım!

Vestel kariyer adresi üzerinden personel alımı ilanları yayınladı ve adayların iş başvurularını kabul edeceğini ilan etti. Vestel iş ilanları hakk

Vestel Personel Alımı 2019! Farklı kadrolarda alım!

Vestel kariyer adresi üzerinden personel alımı ilanları yayınladı ve adayların iş başvurularını kabul edeceğini ilan etti. Vestel iş ilanları hakkında gerekli bilgilere haberimizden ulaşabilirsiniz. İşte detaylar...

Vestel Personel Alımı

Meslek lisesi ve Meslek Yüksek Okullarının Torna/Tesviye/Metal İşleri/Makine/Motor bölümlerinden mezun 2. İyi seviyede hidrolik, pnömatik ve mekanik sistemler hakkında bilgi sahibi olan, 3. Tercihen kaynakçı belgesi olan veya kaynak yapabilen, 4. Tercihen en az 2 yıllık mekanik bakım ve arıza çözme tecrübesi olan, 5. Tercihen torna, freze veya matkap kullanabilen, 6. Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, 7. Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, 8. Ekip başarısına katkı sağlayabilecek, dikkatli ve sorumluluk sahibi, gelişime açık ve azimli, 9. İletişim yeteneği gelişmiş ve beşeri ilişkileri güçlü, 10. Askerlikle ilişiği bulunmayan, 11. Manisa veya İzmir’de ikamet eden...

Vestel Hakkında

Dünyaca ünlü bir teknoloji devi ve Türkiye'de pazar lideri olarak tanınmaktan gurur duyuyoruz, girdiğimiz her sektörde başarılı olmayı misyonumuz kılıyoruz. Sürekli araştırma ve geliştirmeye yatırım yaparak, EMEA ve ötesindeki her geçen gün artan sayıda müşteri için en yüksek kalitede çözümleri erişilebilir hale getirerek başarımızın üzerine inşa etmeye çalışıyoruz.

Derste kalmak ve dünyanın en güçlü üretim ve teknoloji grubu olmak için, sürdürülebilir kalkınmaya ulaşmak zorunda olduğumuzu biliyoruz ve bunu ancak öncü tüketici ürünleri yaratma çabalarına odaklanarak yapabileceğimizi biliyoruz.

Ar-Ge departmanını Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından “Ar-Ge Merkezi” olarak resmen onaylı kılan ilk şirketlerden biri olan Vestel, bilgi ve teknolojiyi en ileri ürün çözümlerine dönüştürme kapasitesiyle dünyaca ün kazanmıştır.

24 şirketten oluşan Vestel Grubu, elektronik, ev aletleri, mobil teknolojiler, LED aydınlatma ve savunma alanlarında faaliyet gösteren çok sektörlü bir üreticidir. Zorlu Holding'in birçok teknoloji sektöründeki küresel önemine tanıklık eden Vestel, Türkiye'de sadece 12 şirketiyle değil aynı zamanda dünyanın çeşitli yerlerinde kurulan 14 işletme ile de Türkiye'de büyüyor.

İlk olarak 1984 yılında kurulan Vestel, 1994 yılında Zorlu Grubu'na katıldıktan sonra küresel potansiyelini gerçekleştirerek güçten güçlenerek büyümüştür. Hızla pazar payına sahip olan Vestel, gelişen ihracat faaliyeti ve muazzam üretim kapasitesi sayesinde küresel bir önem kazanmıştır.

Sektörün önde gelen standartlarını ve kalite yönetimi kriterlerini yerine getirme taahhüdünü destekleyen Vestel Ticaret A.Ş, 1993 yılında Türk Standart Enstitüsü tarafından ISO 9001 kalite standardı akreditasyonuna layık görülmüştür.

Başarılı bir toplam kalite yönetimi sürecinin kurulmasına entegre olarak, ISO 9001 sistemine bu gönüllü uyumluluk Vestel'e önemli bir rekabet avantajı sağlayarak şirketin müşterinin sürekli değişen gereksinimlerini karşılamasını ve kalitenin sürekli iyileştirilmesini sağlamayı sağlar. Kalite yönetiminin ekonomi ve yaşam kalitesi için genel önemini kabul eden Vestel, kalite kontrolünü geliştirme konusundaki kararlılığından gurur duymaktadır.

Vestel İş İlanları için tıklayın

Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2019, 19:28
YORUM EKLE