Vodafone Personel Alımı 2019

Vodafone 1 Ocak 1985’te ilk mobil çağrıyı yaptığından bu yana çok yol kat etti. Bugün dünya çapında 500 milyondan fazla müşteri

Vodafone Personel Alımı 2019
Vodafone 1 Ocak 1985’te ilk mobil çağrıyı yaptığından bu yana çok yol kat etti. Bugün dünya çapında 500 milyondan fazla müşteri bizi seçiyor. Uzun yıllardır hizmet verdiğimiz sektörde hizmet vermek için Vodafone personel alımı yapacağı için kariyer adresi üzerinden de iş ilanları yayınlamıştır. Sizlerde iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız haberimizden gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

30 yıl içinde, Newbury'deki küçük bir mobil operatör, küresel bir işletmeye ve dünyanın en değerli markalarından biri haline geldi. Şimdi yaklaşık 30 ülkede faaliyet gösteriyoruz ve 50'den fazla ülkede ağlarla ortaklık yapıyoruz.

Giderek artan bir şekilde bağlı bir dünyada, artık sadece konuşabilmek ve metin yazmak mümkün değil. Ağımız, insanların yakalandıkları anda resim ve video paylaşmasına izin verir; düşüncelerini ve duygularını, yarattıkları anda paylaşır. Ve artık birçok pazarda mobil olmaktan daha fazlasını yaptığımız için, daha fazla müşteri Vodafone'a sabit hatlarında ve geniş bant hizmetlerinde de büyük bir değer arıyor.

Vodafone, işletmelerin, ihtiyaçları değiştikçe ölçeklenen ve adapte olan çözümler sunan bir iletişim ortağına ihtiyacı olduğunu anlıyor. Hareket halindeyken sesli ve e-posta için birkaç akıllı telefona ihtiyaçları olabilir. Veya belgelerin paylaşılmasını, video konferansın yapılmasını ve kurumsal uygulamalara herhangi bir yerden erişilmesini sağlayan tamamen entegre bir çözüme ihtiyaç duyabilirler. Boyutları ve ihtiyaçları ne olursa olsun, müşterilerimizin her fırsatı basit ve anlaşılır bir şekilde kavramasına yardımcı olmak için sürekli olarak yeni ve yenilikçi yollar arıyoruz.

Faaliyet gösterdiğimiz topluma olan bağlılığımız sunduğumuz ürün ve hizmetlerin ötesine uzanır. Küresel sosyal yatırıma olan bağlılığımızın temel taşı Vodafone Grup Vakfı'dır. Vodafone Grubu'nun yıllık katkılarıyla finanse edilen Vakıf ve 27 ülke vakıf ağı, Vodafone'un topluluk katılım faaliyetlerini ve seçilen küresel girişimleri doğrudan finanse ediyor.

Kaynaklarımıza göre, Vodafone her zaman faydalı ve ilham verici yenilikler sunmayı taahhüt etmiştir. 1991 yılında dünyanın ilk uluslararası mobil dolaşım çağrısını yaptık. 2002 yılında Vodafone Live! Hareket halindeyken internet erişimi olan mobil iletişim için yeni bir standart belirledik. Sürdürülebilir inovasyon arzusundan hareketle, yakın zamanda, gelişmekte olan pazarlardaki müşterilerin cep telefonlarını kullanarak güvenli ve kolay bir şekilde para gönderip almalarını sağlayan Vodafone Para Transferi'ni sunduk. Ayrıca, en uygun fiyatlı ve düşük maliyetli el cihazımız Vodafone 150 ile sektörde bir heyecan yarattı.

Değişimi seven bir markayız - doğal olarak gerçekleşmezse, kendimiz yaratırız. İlerlemek, daha iyi bir gelecek yaratmak, dinlenmemek ve insanların iletişim kurmasına yardımcı olacak yeni yollar bulmak bizim DNA'mızda var. Vodafone boyunca çalışan can damarı budur. İnsanları güçlendirmeye çalışıyoruz.

Sizi güçlendiren bu kıvılcımı bulmak neden işte olduğumuzdur. 'Size güç' derken demek istediğimiz budur.

Resimde verilmiş açık kadrolar ilgili sitede olmayabilir, yani değişiklik gösterebilir.Vodafone iş ilanları için TIKLAYIN
Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2019, 22:45
YORUM EKLE
YORUMLAR
HalilIbrahimOktar
HalilIbrahimOktar - 11 ay Önce

Iş arıyorum acil tel numaram 0555 006 33 08