Vodafone ve Turkcell Personel Alımı yapıyor

İletişim alanında hizmet sunan 2 şirket personel alımı yapacak! Turkcell ve vodafone müşteri temsilcisi kadrosu için alım yapacağını ilan etti.

Vodafone ve Turkcell Personel Alımı yapıyor
İletişim alanında hizmet sunan 2 şirket personel alımı yapacak! Turkcell ve vodafone müşteri temsilcisi kadrosu için alım yapacağını ilan etti.

Vodafone müşteri temsilcisi; İşbaşı eğitim programını tamamlayıp Vodafone’ nun bir parçası olmaya hazır mısın? En az lise mezunu Tercihen Çağrı Merkezleri süreçlerinde deneyim sahibi Teknoloji ve mobil dünyayla ilgili gelişmleri yakından takip eden 7/24 vardiya ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak Temel performans hedeflerini gerçekleştirmek üzere hedef odaklı çalışmak Tercihen ingilizce bilgisine sahip Ankara' da ikamet eden ya da edebilecek.

Turkcell çağrı merkezi müşteri temsilcisi: GENEL NİTELİKLER: Kariyerine Turkcell Global Bilgi’de yön vermek istiyorsan, En az Lise, tercihen Önlisans ve Lisans mezunu isen Hem müşteri hem satış odaklıysan İletişimim kuvvetli, ikna gücüm yüksektir diyorsan Seni aramıza bekliyoruz İŞ TANIMI: Belirlenen datalar üzerinden dış arama yaparak ürünlerin satışının, tanıtımının gerçekleştirilmesi Belirli müşteriye doğru bilgilerle satış süreci ve ikna sürecinin uygulanması Müşteri ile olan iletişimde olası satış fırsatlarını değerlendirerek aylık performans hedeflerinin yerine getirilmesi.

Başvuru işlemleri için aşağıda bulunan resimlerde yola çıkarak nasıl yapılacağını öğrenebilir ve ilgili adresleri kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırarak ilanlara gidebilirsiniz.

 

Kurumun diğer ilanlarına ulaşmak için ilgili adrese gittikten sonra “açık pozisyon” yazan butona tıklayıp inceleme yapabilirsiniz.Vodafone ilan detayları için https://goo.gl/xTwp2A

Turkcell ilan detayları için  https://goo.gl/A78Px8
Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2019, 14:36
YORUM EKLE