Yataş Personel Alımı 2019! Farklı Kadrolarda İlanlar

Yataş farklı kadrolarda görevlendirmek üzere 2019 yılı için personel alımları gerçekleştiriyor. GENEL NİTELİKLER Tercihen Ö

Yataş Personel Alımı 2019! Farklı Kadrolarda İlanlar

Yataş farklı kadrolarda görevlendirmek üzere 2019 yılı için personel alımları gerçekleştiriyor.

GENEL NİTELİKLER

Tercihen Önlisans mezunu, En az 1 yıl ar-ge konusunda deneyimi olan, (mobilya veya yatak sektörü tercih nedeni) Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek ve takım çalışmasına yatkın, Ofis programlarına hakim (ileri seviye Autocat, Solidworks ve Excel bilgisine sahip olmak tercih nedenidir), Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya muaf olmak, Sonuç odaklı, anatilik düşünme, planlama ve problem çözme becerileri gelişmiş, Kayseri' de ikamet eden/edebilecek.

İŞ TANIMI

Kayseri Fabrikalarımızda görevlendirilmek üzere Döşemeli grupta Ar-Ge bölümlerinde tecrübeliTeknik Ressam çalışma arkadaşı arıyoruz. Görev başlıkları arasında: Ürün stil, endüstriyel tasarım, desen gibi konularda rekabeti, dünya trendlerini takip etmek, Prototip ürünlerin teknik çizim ve teknik klasörlerini hazırlamak, Numune çalışmalarının teknik çizim ve indexlere göre hazırlanmasını sağlamak, Hazırlanan numunelerin ürün ağaçları ve teknik klasörlerinin kayıt altına almak.

İlan bilgileri için https://goo.gl/47UXUu adresini ziyaret edebilirsiniz. İlgili adresi kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırınız.

İlanlardan haberdar olmak isteyenler aşağıdan sosyal medya hesaplarını takip edebilirler.>>>Android uygulaması için TIKLAYIN

>>>İnstagram için TIKLAYIN
>>>Facebook için TIKLAYIN

Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2018, 09:19
YORUM EKLE