Yda İnşaat İş Başvuru Formu

Yds inşaat firması resmi kariyer adresi üzerinden iş başvuru formu yayınlamıştır. İnşaat firmasının iş başvurusu formundan yararlanmak isteyen ad

Yda İnşaat İş Başvuru Formu
Yds inşaat firması resmi kariyer adresi üzerinden iş başvuru formu yayınlamıştır. İnşaat firmasının iş başvurusu formundan yararlanmak isteyen adaylar haberimizde verilen kariyer adresine giderek başvuru işlemlerini tamamlayabilirler.

Yda İnşaat Hakkında

1954'e kadar uzanan kökleri ile YDA Group, yarım asırlık tecrübesine dayanarak istikrarlı bir büyüme yoluna devam ediyor: Grup'un ilk inşaat ve müteahhitlik şirketi olan AKSA İnşaat, 44 yıl önce kurulmuş ve YDA İnşaat 24 yıl önce kuruldu Grubun onursal başkanı Yaşar Dede Aslan adına.

Anahtar teslimi projeler, Yap-İşlet-Devret (YİD) ve Kamu Özel Ortaklığı (PPP) havaalanları ve sağlık kampüsleri, yatırım projeleri, yüksek teknoloji binaları, endüstriyel tesisler, çimento fabrikaları, altyapı projeleri dahil olmak üzere ana inşaat işinde faaliyet göstermektedir. yollar, köprüler, kavşaklar, yüksek binalar, toplu konut projeleri, iş merkezleri, alışveriş merkezleri, hastaneler, okul kompleksleri, apartmanlar, lüks konutlar, villalar ve emlak geliştirme projeleri, YDA Grubu yan sanayi ve hizmet kurdu sürekli değişen pazar beklentilerini ve müşteri ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik şubeler, planlı ve istikrarlı büyüme politikası kapsamında geniş bir yelpazede hizmet vermeye devam etmektedir.

Bu bağlamda, YDA Grubu, İnşaat ve Taahhüt, Gayrimenkul Geliştirme, Havacılık, Medikal ve Sağlık, Enerji, Destek Hizmetleri (Güvenlik ve İkram, Tesis Yönetimi), Madencilik, Tarım, Bilgi Teknolojileri (BT) olmak üzere on temel iş alanına odaklanmıştır. ) ve Outdoor Dijital Reklamcılık ve tüm bu alanlarda dünya standartlarında hizmet sunma noktasına geldi. ISO 9001: 2000 Kalite Yönetim Standardı, ISO 14001: 2004 Çevre Yönetim Standardı ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Kalite Yönetim Sistemleri Standardı gibi uluslararası sertifikalar, YDA Grubunun kalite ve güvenilirliğinin kanıtıdır.

Faaliyetlerini 2000'li yıllardan itibaren uluslararası pazarlara genişleten YDA Grubu, Kazakistan, Ukrayna, Birleşik Arap Emirlikleri, Rusya, Suudi Arabistan, Afganistan ve Moldova gibi ülkelerde çeşitli projeler yürüttü; gayrimenkul yatırım projelerinin yanı sıra, Türkiye'de ve yurtdışında özellikle şehir hastaneleri için Yap-İşlet-Devret ve Kamu Özel Ortaklığı altyapı projelerinde büyük deneyime sahip öncü bir şirket olmaya devam etmektedir.

YDA Grubu, çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren yerel ve uluslararası iştirakleri ile küresel standartlarda bir iş hacmi yaratan, 7,9 milyar ABD doları değerinde tamamlanmış projeleri ve 9,6 milyar ABD doları değerinde devam eden ve planlanan projeleri ile Türkiye'nin önde gelen şirketlerinden biridir.

Yds İnşaat İş Başvuru Formu 

İnşaat şirketine iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar TIKLAYIN
Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2019, 07:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet  ceylan
Ahmet ceylan - 11 ay Önce

Meraba ben bazı şantiyelerinizde çaliştım memmun kaldım

ILHAN aydogdu
ILHAN aydogdu - 10 ay Önce

Is makinaları tamir ve bakim ustasıyım

ILHAN aydogdu
ILHAN aydogdu - 10 ay Önce

Is makinaları tamir ve bakim ustasıyım

cemilgör
cemilgör - 9 ay Önce

20 yıldır alçı boya cila kartonpiyer işlerinde uzman saygılarımı sunarım 05553291724 belge var uzun zaman izmirde çalıştım Antalya Marmaris genelde otel boya ve cila işlerini 5yıl mimarlaçalıştım

Mehmet emin taşdemir
Mehmet emin taşdemir - 6 ay Önce

Mekanik tesisat formeniyim. Daha önce Kazakistanda idil aksu ahsel ata stroy gibi firmalarda konut alışveriş merkezleri sanatoryum gibi projelerde görev aldım. İyi derecede rusça ve kazakça biliyorum ihtiyaç olursa çalışmak isterim

Serdar.arslan.
Serdar.arslan. - 6 ay Önce

Yurtdışında.sizinle.calismak.istiyorum.43.yasindayim.alci.boya.ustasiyim.05356573088.

Ismihan
Ismihan - 5 ay Önce

Iş ariyorum Yardimci olursunuz sevinirim.Universite mezunuyum.Enerji sistemleri muhendisligi.25 yaşindayim Kazakistanda oturuyorum.Iki dil Biliyorum rusça kazakça.kotu alişkanliklarim yok.Duristligi seven biriyim.

Şerife AKBABA
Şerife AKBABA - 5 ay Önce

Tıbbi sekreterlik