Ana sayfa PERSONEL ALIMLARI Yeşilay Personel Alımı için İş İlanları Yayımladı!

Yeşilay Personel Alımı için İş İlanları Yayımladı!

0
PAYLAŞ

Yeşilay, 1920 yılından bu yana hizmetlerine devam etmektedir. Bu alandaki hizmetlerini sürdürmek ve faaliyetlerine devam etmek için kariyer sayfası üzerinden personel alımı ilanları yayınlayan Yeşilay’da görev almak isteyen adaylar haberimizden gerekli iş ilanı ve iş başvuru bilgilerine ulaşarak işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Yeşilay 5 Mart 1920 yılında İstanbul ilinde Hilal-i Ahdar ismi ile kurulmuştur. Yeşilay’ın kuruluş tarihi olduğu için 1 ile 7 mart tarihleri arasında Yeşilay haftası olarak kutlanmaktadır. Asırlık geçmişi ile hizmetlerine 2019 yılında da devam etmekte olan kurum bazı kadroları için personel alımı yapacağı için iş ilanları yayınlamıştır. Alınacak kadrolardan bazıları nedir?

Yeşilay İş İlanları 2019

Öncelikle belirtmek gerekirse haberimizde verilmiş Yeşilay iş ilanları değişiklik gösterebilmektedir. Halkla ilişkiler uzmanı, sosyal hizmet uzmanı, kampanya yöneticisi, depo yöneticisi/yönetmeni, yazılım geliştirme uzmanı, helpdesk personeli, bilimsel çalışmalar süpervizörü gibi kadrolar için alımlar yapacaktır.

Yeşilay’ın aldığı kadrodan örnek başvuru şartı vermek gerekirse; üniversitelerin belirtilmiş bölümlerini bitirmiş olmak, depo yöneticisi/yönetmeni kadrosu için alım yapıldığı için 8 yıl deneyimli olmak, word ve excel gibi bu tarz programlara hakim olmak, takım çalışmasına uyumlu, disiplin sahibi, askerlik ile ilgisinin olmaması gibi şartlar aranmaktadır.

Yeşilay’a iş başvurusu nereden ve nasıl yapılır?

Yeşilay iş başvurularını alırken resmi kariyer adresi üzerinden işlemlerini gerçekleştirmektedir. Sizlere verilmiş olan Yeşilay kariyer adresine giderek öncelik üyeliğiniz yoksa üye olmanız veya üyeliğiniz varsa üye girişi yaparak Yeşilay iş ilanlarını incelemeniz gerekmektedir. Sizlere şartları uyan ilana “başvur” butonunu kullanarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Yeşilay iş ilanları ve personel alımı için TIKLAYIN

Yeşilay Nerede?

Yeşilay’ın bir çok bölgede şubesi yer almakta olup sizlere harita da verilen Gebze şubesidir.Sosyal Medya ve Mobil Uygulama Üzerinden Bizi Takip Edin!
Android Uygulamamız için Tıklayınız
Facebook Sayfamız için Tıklayınız
İnstagram için Tıklayınız

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here