Yeşilay personel alımı iş başvurusu nasıl yapılır? Yeşilay farklı kadrolarda personel alımı yapacak

Yeşilay personel alımı iş başvurusu nasıl yapılır? Yeşilay farklı kadrolarda personel alımı yapacak

Yeşilay, 1920 yılından bu yana hizmetlerine devam etmektedir. Bu alandaki hizmetlerini sürdürmek ve faaliyetlerine devam etmek için kariyer sayfası üzerinden personel alımı ilanları yayınlayan Yeşilay'da görev almak isteyen adaylar haberimizden gerekli iş ilanı ve iş başvuru bilgilerine ulaşarak işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Yeşilay 5 Mart 1920 yılında İstanbul ilinde Hilal-i Ahdar ismi ile kurulmuştur. Yeşilay'ın kuruluş tarihi olduğu için 1 ile 7 mart tarihleri arasında Yeşilay haftası olarak kutlanmaktadır. Asırlık geçmişi ile hizmetlerine 2019 yılında da devam etmekte olan kurum bazı kadroları için personel alımı yapacağı için iş ilanları yayınlamıştır. Alınacak kadrolardan bazıları nedir?

Yeşilay İş İlanları 2019

Öncelikle belirtmek gerekirse haberimizde verilmiş Yeşilay iş ilanları değişiklik gösterebilmektedir. Halkla ilişkiler uzmanı, sosyal hizmet uzmanı, eğitim uzmanı, bilimsel çalışmalar süpervizörü gibi kadrolar için alımlar yapacaktır.

Yeşilay'ın aldığı kadrolar farklı olduğu için başvuru şartları da değişiklik göstermekedir. Adaylar haberimizin devamında verilmiş olan adres üzerinden açık kadrolara ulaşarak başvuru şartlarını inceleyebilirler.

Yeşilay'a iş başvurusu nereden ve nasıl yapılır?

Yeşilay iş başvurularını alırken resmi kariyer adresi üzerinden işlemlerini gerçekleştirmektedir. Sizlere verilmiş olan Yeşilay kariyer adresine giderek öncelik üyeliğiniz yoksa üye olmanız veya üyeliğiniz varsa üye girişi yaparak Yeşilay iş ilanlarını incelemeniz gerekmektedir. Sizlere şartları uyan ilana "başvur" butonunu kullanarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Yeşilay iş ilanları ve personel alımı için TIKLAYIN

Yeşilay Nerede?

Yeşilay'ın bir çok bölgede şubesi yer almakta olup sizlere harita da verilen Gebze şubesidir.

Güncelleme Tarihi: 03 Ağustos 2019, 19:05
YORUM EKLE