Yeşilay şoför alımı yapacak

Yeşilay şoför alımı yapacak

Uzun yıllardır hizmetlerini sürdüren Yeşilay personel alımı ilanları yayınlamaya devam ediyor. Farklı kadrolarda personel alımı ilanları yayınlayan Yeşilay'ın son yayınladığı ilanlar arasında şoför alımı ilanı yer alıyor. Tecrübeli olarak şoför alımı yapacağını ve belirtilen şartları taşıyan adayların başvurularını kabul edeceği belirtilen ilan detayları ise şöyledir...

YEŞİLAY ŞOFÖR ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Yeşilay şoför alımı ilanı için adaylardan istenenler ise; en az lise mezunu olmak, 10 senelik sürücü begelsine sahip olmak, 5 yıl kurumsal şirkette şoförlük yapmış olmak, esnek çalışma saatlerine uyan, işini severek yapan ve güvenli olarak araç kullanmayı benimsemiş ve askerlik ile ilgisi olmayan ayrıca Ankara'da ikamet eden adaylar aranmaktadır.

BAŞVURU İŞLEMLERİ NEREDEN VE NASIL YAPILIR?

Yeşilay şoför alımı ilanını https://bit.ly/3587erT adresi üzerinden adaylar ile paylaşmış olup, bu adres üzerinden başvuruları toplamaktadır. Adayların yapması gereken ilgili sayfaya giderek üye olmalı veya üye girişi sağlamalı daha sonrasında Yeşilay şoför alımı ilanına başvur butonunu kullanarak işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2019, 21:18
YORUM EKLE