Ana sayfa PERSONEL ALIMLARI Yüksel İnşaat İş Başvuru Formu 2019

Yüksel İnşaat İş Başvuru Formu 2019

0
PAYLAŞ

1963 yılında kurulan ve kurulduğu günden bu yana inşaat alanında hizmet sunan Yüksel İnşaat, kariyer adresi aracılığı ile iş başvuru formu yayınlamıştır. Adayların iş başvurularını alarak havuz sisteminde toplayan Yüksel İnşaat şirketi herhangi bir boş personel kadrosu olduğunda havuz sisteminden ihtiyaçlarını gidermeyi hedeflemektedir.Yüksel İnşaat iş başvurusu formu doldurmak isteyen adaylar haberimizden gerekli bilgileri alabilirler.

1963 yılında Yüksel İnşaat anonim şirketi olarak Ankara ilinde kurulmuştur. İnşaat firması iskele, rıhtım ve liman alanlarında uzmanlaşarak ülkemizin hizmetlerine katkıda bulunmuştur. Kurulduğu günden bu yana enerji, arıtma ve ulaşım gibi projelerde yer almıştır.

Yüksel İnşaat İş Başvurusu

Şirket resmi kariyer adresi aracılığı ile iş başvuru formu yayınlamış olup, adayların başvurularını toplamaktadır. Adaylar tarafından yapılan iş başvurusu inşaat şirketinin öz geçmiş havuzunda birikmekte olup, herhangi personel ihtiyacı olduğunda buradan işlemlerini gerçekleştirmektedir. Yüksel İnşaat şirketine iş başvurusu nasıl yapılacağı gibi bilgiler aşağıda anlatılmıştır…

Yüksel İnşaat İş Başvuru Nereden ve Nasıl Yapılır?

Yüksel İnşaat resmi kariyer adresinden vermiş olduğu iş başvuru formu üzerinden adayların işlemlerini almaktadır. Adaylardan istenen kişisel bilgiler ise; meslek, isim soyisim, cinsiyet, medeni durum, elektronik posta, cep telefonu, askerlik durumu ve askerlik durumu gibi bilgiler istenmektedir. Bu bilgileri eksiksiz ve doğru olarak doldurmanız gerekmektedir.

Yüksel İnşaat İş Başvurusu için TIKLAYINSosyal Medya ve Mobil Uygulama Üzerinden Bizi Takip Edin!
Android Uygulamamız için Tıklayınız
Facebook Sayfamız için Tıklayınız
İnstagram için Tıklayınız

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here