Yurtiçi Kargo Personel Alımı yapacak! farklı kadrolarda alım!

Yurtiçi Kargo kariyer adresinden farklı kadrolarda görevlendirme üzere personel a

Yurtiçi Kargo Personel Alımı yapacak! farklı kadrolarda alım!
Yurtiçi Kargo kariyer adresinden farklı kadrolarda görevlendirme üzere personel alımı yapacağını ilan etti. Yurtiçi Kargo iş ilanlarını incelemek ve iş başvurusu aşamasına geçmek isteyen adaylar gerekli bilgi ve detaya haberimizden ulaşabilirler.

Yurtiçi Kargo Hakkında


Yurtiçi Kargo olarak, insanların iş dünyasında en önemli faktör olduğuna inanıyoruz. Yurtiçi Kargo'da oluşturulan kültürün temel ilkeleri bilinçli çalışma, dürüstlük, sabır, tutarlılık, üstün kalite, gelişim, koşulsuz sevgi, destek ve cesarettir. Bizim oluşturduğumuz kültürün yanı sıra, İnsan Kaynakları Politikamız vazgeçilmez değerlerimizi benimsemeye dayanmaktadır. Bu değerlerin temelinde müşteri ve kalite odaklı hizmet, katılım, başkalarına saygı ve sosyal sorumluluk bilinci yatmaktadır. Başarının önkoşulları, belirli bir hedefi hedefleyen takımların ortak değerleridir ve tüm ekip üyelerinin bu hedefleri tutum ve kararlarıyla benimsemesidir. Stratejimiz bizi Yurtiçi Kargo yapan değerleri benimsemek ve gelişim sağlamak; ve ayrıca yeni hedefleri bütünleştirmek,

Katılımcı, performans ve gelişim odaklı kurum kültürümüzün en önemli araçlarından biri, Ekim 2001'de yürürlüğe giren “Öneri Sistemi” dir. Bu uygulama, Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş. genel organizasyon sistemini ve her düzeyde görüş paylaşmayı teşvik eder. Tüm çalışanlar, Öneri Geliştirme Sistemine, unvan / işlev ayrımı yapmayan bireyler olarak katkıda bulunabilir.

Referans noktası olarak "Söz Verildiği" sloganını alan Yurtiçi Kargo, 1982 yılında Türkiye'nin ilk Türk kargo markası olarak Arıkanlı Holding çatısı altında Dr. İbrahim Arıkanlı liderliğinde kuruldu.

17 Bölge Müdürlüğü, 33 nakliye merkezi, 880'den fazla şube, 15.000'den fazla çalışanı ve 4191'in üzerinde filosuyla Yurtiçi Kargo, Türkiye'nin 81 ilinde ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde ve 2003'ten bu yana hizmet vermektedir. Avrupa'nın önde gelen kargo şirketlerinden biri olan çözüm ortağı Geopost ile dünyada 220'den fazla noktaya uluslararası gönderiler gerçekleştirmektedir.

Yurtiçi Kargo, kargo sektöründe lider konumda, kaliteli insan kaynakları, müşteri odaklı hizmet ve analitik yönetim felsefesiyle öncü olmuş ve hareketlilik ve inovasyondaki başarısı sayesinde sektördeki birçok firmaya rehberlik etmektedir.

İşletmede uygulanan kalite standartlarında kusursuz hizmet sağlama misyonunu yerine getiren Yurtiçi Kargo'nun “ilk denemede iyi hizmet” sloganı kalite anlayışını yansıtıyor.

Yurtiçi Kargo, Yurtiçi Lojistik ve Arıkanlı Holding Taşımacılık Kategorisindeki diğer şirketlerle uluslararası kalite seviyelerinde hizmet vererek hem yerel hem de uluslararası ekspres kargo taşımacılığı sektörüne yol açmaya devam ediyor.

Tüm Yurtiçi Kargo Çalışanları


Her koşulda müşteri memnuniyetini ve sadakatini garanti etmeye gayret gösterin.
Güvenilir ve dürüst.
Topluma ve çevreye saygılı.
Kalite bilincine sahip olmak.
Sorumluluklarının farkındalar.
Sonuç odaklı.
Öneriler yapın ve çözümler sunun.
Etkili iletişim becerilerine sahip olur.
Bu özellikleri yaşamın her alanında taşıyın.

İnsan Kaynakları Misyonumuz


Misyonumuz, çalışanlarımızı mutlu edecek ve mümkün olan en verimli şekilde en değerli kaynağı değerlendirerek verimliliği artıracak süreçleri belirlemektir; stratejik iş ortağı olarak tüm diğer fonksiyonlara sürekli destek vererek şirket hedeflerine ulaşmaya katkıda bulunmak.

Yurtiçi Kargo İş İlanları için TIKLAYIN
Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2019, 18:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
Feyzullah  akyol
Feyzullah akyol - 2 ay Önce

Çalışmıyorum işimyok

Feyzullah  akyol
Feyzullah akyol - 2 ay Önce

Çalışmıyorum işimyok