Zorlu Enerji Personel Alımı ve İş İlanları 2019

1993 yılında kurulan Zorlu Enerji, global ölçekte entegre hizmet sunan, farklı enerji sektörlerinde faaliyet göstermeyi amaçlayan bir enerji şirketidir

Zorlu Enerji Personel Alımı ve İş İlanları 2019
1993 yılında kurulan Zorlu Enerji, global ölçekte entegre hizmet sunan, farklı enerji sektörlerinde faaliyet göstermeyi amaçlayan bir enerji şirketidir. Sizlerde Zorlu Enerji iş ilanları ve personel alımı kadrolarından yararlanmak istiyorsanız şirketin kariyer adresine giderek iş başvurusu yapabilirsiniz.

Zorlu Enerji şirketlerinin iştiraki olan ve halka açık tek şirket olan Zorlu Enerji, elektrik ve buhar üretimi ile perakende, elektrik satışı, elektrik dağıtımı, güneş paneli satışı ve montajı gibi entegre bir şirket birleşimi ile sektörün çeşitli alanlarında faaliyet göstermektedir. doğal gaz satış ve dağıtım, elektrik santrallerinin ve EV şarj istasyonlarının yapım, yönetim ve bakımı.

NE ALANLAR İÇİN ÇALIŞIYORUZ?

Zorlu Enerji, 25 yıllık tecrübesiyle sektörün çeşitli alanlarında faaliyet göstermektedir. Faaliyet alanlarımızda, köklü tecrübemizi kurumsal değerlerimizle birleştiriyoruz ve mühendislik, tedarik, inşaat, yönetim, bakım ve onarım konularında sektörün diğer oyuncuları arasında bir fark yaratıyoruz.

Aşağıda listelenen alanlarda güneş enerjisinden elektrikli taşıtlara, elektrik santrallerinden şarj ünitelerine, proje geliştirmeden yönetime kadar her alanda alternatif enerji çözümleri sunuyoruz:

Elektrik Üretimi
Elektrik Dağıtım
Elektrik Satış ve Ticaret
Doğal Gaz Dağıtımı
Doğal Gaz Ticareti
Enerji Santralleri İnşaatı (Mühendislik, Tedarik, İnşaat - EPC)
Operasyon ve bakım
Güneş Panelleri Ticareti
Akıllı Sistemler
EV Şarj İstasyonları

Küresel enerji dönüşümünün kalıcı ve öncü bir parçası olmak için yüksek kapasiteli üretim gücümüzü, nitelikli insan kaynağımızı, iyi dengelenmiş portföyümüzü, kaynak çeşitliliğimizi ve yenilikçi çözümler üretme yeteneğimizi kullanıyoruz.

2018 itibariyle Zorlu Enerji, yeni nesil teknolojik operasyonlarını ZES markası altında gruplamıştır. ZES markasıyla şehir içi ve karayollarında devreye alınan hızlı şarj istasyonları ile elektrikli araçların popülerleşmesini hızlandırmayı ve Türkiye'de elektrikli araç sahiplerinin seyahatlerini kolaylaştırmayı hedefliyor. Halka açık alanlarda sunulan hızlı şarj hizmetlerine ek olarak, şirket aynı zamanda evlerde ve kullanıcı talebine göre işletmelerde şarj istasyonu devreye almasını sağlar. ZES, şarj istasyonu ağını arttırmayı ve elektrikli araçları Türkiye genelinde kullanıma sunmayı amaçlamaktadır. Geleceğin enerji çözümlerini sunma vizyonunun bir parçası olarak, Zorlu Enerji, Türkiye'de ulaşım konusunda devrim niteliğinde bir adımla yeni bir otomobil paylaşım platformu olan Electrip'i yarattı.

Zorlu Enerji, 2017 yılı itibariyle Doğu Avrupa, Avrasya ve Doğu Akdeniz'de 26 ülkede ince filmli bir PV teknolojisi sağlayıcısı olan First Solar'ın tek distribütörü ve iş ortağı oldu. Şirket ayrıca, Türkiye'de ve yurtdışında güneş enerjisinden elektrik üretimi, güneş fotovoltaik (PV) modül satışları, satın alma, ihracat, kurulum ve bakım ve danışmanlık gibi hizmetler sunmaktadır.

Zorlu Enerji'nin en yeni yatırımı olan, toplam 165 MW kapasiteli Kızıldere 3 Jeotermal Santrali ve 100 MW kapasiteli Pakistan'da devam eden güneş enerjisi yatırımı ile şirket, yurtiçi ve yurtdışında kurulu konumunu arttırma çalışmalarına devam etmektedir.

Zorlu Enerji İş İlanları ( farklılık gösterebilir )

Petrol ve Doğal Gaz Mühendisi Zorlu Enerji İstanbul(Avr.), Network Geliştirme Uzmanı/Kıdemli Uzmanı, Technical Product Management Specialist (IOT), Product Management Specialist/Sr. Specialist (IOT) , GENEL BAŞVURU Zorlu Enerji ** Tüm Türkiye, Trakya Bölgesi – Genel Başvuru Zorlu Enerji

İlanlar için TIKLAYIN
Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2019, 15:45
YORUM EKLE