Personeller için ödenmekte olan promosyonlarda yeni gelişmeler yaşandı. 11.289 TL'lik promosyonun hesaplara yatırılacağı belirtildi. Peki hangi kurumda çalışanlar bu ödemeden yararlanacak? 15 Nisan 2023 tarihinden itibaren geçerli olacak.

TCKN’ye 20.000 TL ödeme! Yalnızca o bankada var TCKN’ye 20.000 TL ödeme! Yalnızca o bankada var

Son zamanlarda personellere ödenen promosyonlarla ilgili resmi duyurular geliyor. Banka ve kurumların yaptığı anlaşma sonrasında detaylar ortaya çıkıyor. Son olarak Manisa İl Sağlık Müdürlüğü'nden açıklama geldi. Bu açıklamaya göre personeller için yapılacak ödemeye ilişkin detaylar aktarıldı.

Personele Yüksek Promosyon Ödenecek!

Resmi duyuru sonrasında personellere ödenecek miktar da netleşti. tüm personeller bu promosyondan yararlanacak:

”İlimizde Müdürlüğümüz ve bağlı sağlık tesislerimizde görev yapan tüm personelimiz için mevcut maaş promosyon sözleşmesinin güncellenmesi konusu Sendika Temsilcileri ve Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileri ile birlikte yapılan değerlendirmeler ve personelimizin görüşleri dikkate alınarak karara bağlandı. Yapılan toplantı sonucu Yapı ve Kredi Bankası ile sözleşmenin yenilenmesine karar verildi. 15 Nisan 2023 tarihinden itibaren 5 yıl geçerli olmak üzere sözleşme revizesi yapılacak olup, personelimize 11.289 TL ilave promosyon tutarı ilgili banka tarafından ödenecektir. Tüm personelimize hayırlı olmasını dileriz.”