Pınar Altuğ Yağmur Atacan evliliği mutlu bir şekilde devam ederken, sosyal medya da yaşanan bikini krizi sonrasında aralarının açıldığı iddia ediliyor. İşte detaylar

2008 senesinde kendisi gibi oyuncu Yağmur Atacanla evlenen ve evliliklerinin meyvesi 1 kızları olan ve ekranlardan uzak hayatlarını idame ettiren mutlu çift aksine sosyal medyayı bir o kadar aktif kullanmakta. Öyle ki Pınar Altuğ diğer ünlülerin aksine sosyal medya paylaşımlarındaki yorumlara yanıt verecek alçakgönüllülüğe sahip iken geçtiğimiz gün Yalıkavak tatilindeki bikinili pozunun ifşasına yanıt veremediği ve Yağmur Atacan'ın kıskançlık krizine girdiği iddia ediliyor. 

 Geçtiğimiz gün Bodrum'a arkadaşlarını ziyarete giden Pınar Altuğ, bütün gün denize girmeden güneşlenmesi ve bunun da objektiflere yakalanması sonrasında eşi Yağmur Atacan ile aralarının açıldığı Atacan'ın kıskançlık krizine gir diye iddia edilirken Biz de Pınar Altuğ'un bikinili pozu sonrasındaki detayları sizlerle paylaşıyoruz.

Yaklaşık olarak 14 senelik evliliklerinde aralarındsaki yaş farkına takılmadan, etrafında kendilerini eleştrienleri tınlamadan evliliklerini mutlu bir şekilde devam ettiren çiftin bir de güzeller güzeli kızları bulunmakta. 

Mutluluk pozlarına geçtiğimiz günlerde yenisini ekleyen Pınar Altuğ, Yağmur Atacan' a koalam benzetmesi yaparkeni, Atacan'ın da karşılık olarak spor yaparkan ki pozlarını paylaşması çok güzel kareler olarak sosyal medyadaki yerini aldı. 

Öyle ki Instagram kullanamyı bilmediğini her fırsatta dile getiren Yağmur Atacan, Pınar Altuğ'dan paylaşım dersleri bile aldığını söylemekte. Aralarındaki yaş farkını kötüleyenlere, siz hala daha orada mısınız 14 senelik evliyiz şeklinde dalga geçercesine yorum yapan çift, mutluluklarını gözler önünde yaşıyor.

Ancak arada bir araları bozuldu, Yağmur Atacan Pınar Altuğ ayrılıyor haberleri

Burak Özçivit Katar’da Burak Özçivit Katar’da

Ancak bizce sosyal medya da ortaya atılan haberler yalan haber ve Pınar Altuğ Yağmur Atacan çifti bikini kabusu yaşamadılar. Ünlü çiftin evliliklerinin mutlu bir şekiklde devam ettiğini söyleyebiliriz.