Yargı’daki Avukat Ceylin karakteri ile büyük bir şöhrete kavuşan Pınar Deniz'in yazdıklarını okuyanlar şaştı kaldı.

İlk olarak 2014 yılında Sil Baştan isimli diziyle ilk kez kamera karşısına geçen ve ayrıca Murat Dalkılıç’ın Yani isimli şarkısının klibinde oynaması ile de hatırlanan başarılı oyuncu Pınar Deniz, asıl çıkışını ekranların fenomeni Yargı dizisi ile yaparken, dizideki Ceylin karakteri ile de hayranları tarafından adeta özdeşleştirilmişti.

İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okurken, Deniz'in çocukluğundan beri oyuncu olmayı hayal ettiği ve okulunu yarıda bırakarak oyunculuk eğitimleri ve dans dersleri aldığı bilinirken yıllar sonra lise sıralarında yazdıkları okuyana pes dedirtti.

Kaan Urgancıoğlu ile başrolde yer aldığı Yargı dizisinin Ceylin'i Pınar Deniz'in gçtiğimiz günlerde yaptığı bir paylaşımı gündem oldu.

Afra Saraçoğlu’ndan Hayranlarına Jest Afra Saraçoğlu’ndan Hayranlarına Jest

Yargı dizisinin Ceylin'i Pınar Deniz kimdir, evli mi? Pınar Deniz kaç yaşında, aslen nereli ve hangi yapımlarda rol aldı? - Medya Haberleri

17 yaşındayken günlüğüne yazdığı sayfaları paylaşan Deniz'in “Lisedeyim, sınava girmeye kalmış bilmem kaç gün. O zamanki en yakın arkadaşlarımla gelecekteki kendimize not bırakmak için almışız bu defteri…” diyerek o günü anlattı oyuncu. Ruhe çok sıkıştığı bir anda defterinin önüne geldiğini anlatan ve ‘Hayat garip işaretlerle dolu’ diyen oyuncu, 17 yaşına seslenerek “İyi ki vardın, iyi ki kavgan vardı, iyi ki inandın, iyi ki benimlesin. Seni hiç bırakmayacağım” diyerek kendine not düştüğü satırlar adeta Yargı dizisinin "Ceylin" tarzı olduğu için okuyanlar da şaştı kaldı.

İşte o paylaşım;

Pınar Deniz, eski defterleri açtı: Seni hiç bırakmayacağım! 2

Pınar Deniz, eski defterleri açtı: Seni hiç bırakmayacağım! 3

Pınar Deniz, eski defterleri açtı: Seni hiç bırakmayacağım! 4