Dünyanın en ateşli kadını olarak gösterilen Shakira aldatıldı! Gerard Pique Shakira'yı kiminle aldattı derken ortaya çıktı! Pique takım arkadaşı Gavi'nin annesiyle karısını aldattı! Sosyal medyada düşen Shakira ile o kadının karşılaştırması gündem oldu!

Dünyaca ünlü yıldız Shakira aldatıldı!

Kariyerinin en ateşli döneminde Barcelona'nın yıldız futbolcusu Gerard Pique ile evlenen Shakira'nın bu vefası ihanet ile sonuçlandı.

Ve Türkan Şoray Kanunları Yine Gündem Oldu! İfşa Olan Türkan Şoray Kurallarının Mimarı Rüçhan Adlı Kimdir? Ve Türkan Şoray Kanunları Yine Gündem Oldu! İfşa Olan Türkan Şoray Kurallarının Mimarı Rüçhan Adlı Kimdir?

Peki ama Gerard Pique Shakira'yı kiminle aldattı?

Sosyal medyaya düşen bir fotoğraf ağızları açık bıraktı ve tartışma çıkardı.

İspanyol basını Shakira'nın kocası Gerard Pique'yi başka bir kadınla yakaladığını yazdı. İkilinin zaten son zamanlarda birbirleri ile paylaşım yapmaması dikkat çekiyordu.

Pique Shakira'yı Gavi'nin annesi ile mi aldattı?

Sosyal medya yer alan iddialarda Pique'nin Shakira'yı takım arkadaşı 17 yaşındaki Gavi'nin annesiyle aldattı! 

Shakira'nın kocası Gerard Pique'yi suçüstü yatakata yakaladı! İspanyol basınında yer alan iddialara göre Pique'nin Shakira'yı aldattığı kadın da Barcelonalı takım arkadaşı Gavi'nin annesi!

Bir başka iddiaya göre ise Shakira ile Pique'nin arasına giren Gavi'nin annesi değil henüz 20'li yaşlarında olan sarışın bir etkinlik hostesi kız..

Sosyal medyada düşen fotoğrafta Gavi'nin annesi olduğu iddia edilen kadın ile Shakira karşılaştırmaları gündem oldu. 

İşte o kadın;

gavi-nin-annesi-kim-adi-ne-fotografli-gavi-14988472_7049_m

20620221701475359305