İş Bankası, düşük faiz oranlı kredi paketi ile müşterilerine imkan sağlıyor. Yüksek vade ile kredi çekmek ve ödeme planı oluşturmak mümkün. İş Bankası ihtiyaç kredisi ve İşCep üzerinden kredi başvurusu işlemleri haberimizde...

İş Bankası, sunduğu kredi fırsatlarında faiz oranlarını iyice düşürdü. Bu gelişme neticesinde kredilerde nasıl bir adım atılacağı ortaya çıktı. Azami vade sayısının yüksek olmasından ötürü de dilediğiniz ödeme planını oluşturabileceksiniz. İş Bankası, acil nakit ihtiyacınıza hızlı yanıt veriyor. Banka, emeklisinden sigortalı çalışana kadar kampanyalarını tek tek sıraladı.

Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para! Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para!

100 Bin TL Kredide Faiz Oranı Kaç?

100 bin TL'lik kredide düşük faiz oranı uygulanabilmekte. Ancak bunun için İş Bankası'nın tekliflerini incelemeniz gerekiyor. Kredi notunuz, banka müşterisi olmanız, geçmiş kredi işlemleriniz ve daha pek çok etkenle birlikte başlangıç faizleri de büyük öneme sahip. Öte yandan 12 ay vade ile 100 bin TL'lik ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Gelir belgesini ibraz edebilen müşterilerin kredi miktarında da avantaj sahibi olduğunu belirtelim. Öte yandan kredi notunuz eksiye düştüyse veya kriterleri karşılamıyorsa ne yazık ki kredi çekmeniz bir o kadar zorlaşacaktır.

İş Bankası'ndan Resmi Duyuru Geldi

Bankadan gelen duyuru ile birlikte aşağıdaki ifadelere yer verildi. Azami vade sayılarının kredi miktarı ile bağlantısı da açığa çıktı.
“Kredi tutarı 100.000 TL üzerinde olan krediler için vade 12 ay ile, 50.000 TL – 100.000 TL’ye kadar (100.000 TL dahil) olan krediler için vade 24 ay ile sınırlı olup 50.000 TL ve altındaki kredilerde azami 36 ay olarak uygulanmaktadır.”

İşCep Üzerinden Başvuru Yapabilirsiniz

İhtiyaç kredisi için İşCep uygulamasını kullanarak kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz. Genel olarak faiz oranları düşük kredilerden faydalanmak hem resmi internet sitesinin dijital giriş ekranından hem de mobil uygulamadan mümkün.