Polisin Ceza Yazdığı Vatandaş: Nasılsa Ödeyemeyeceğim! Çok Mutlu Oldum

Antalya'da plaj şortu ve havlusu ile yürüyen Umut A isimli vatandaşa polisler ceza yazdı. Polisin yanağından makas almaya çalışan vatandaşın tavırları sosyal medyada gündem oldu.

Gündem 03.05.2021 - 15:01 04.05.2021 - 04:18 İlan35

Antalya Konyaaltı'nda polisin ceza kestiği bir kişi "Ne yazıyorsun kardeş? Az yaz. Zaten ödemeyeceğim. Ceza yazılmasından çok mutlu oldum" dedi ve polisin yanağından 'makas' almaya çalıştı.

Antalya Konyaaltı'nda Akdeniz Bulvarı üzerinde havlusu ve plaj şortu ile yürüyen Umut A. polislere yakalandı. Maske de takmayan genç adamı polisler polis otosunun yanına götürd ve ceza makbuzu düzenledi.

Vatandaş ceza yazılması karşısında gülümseyen rahat tavırlarla "Bana ceza yazan polis olsun. Polis bizim canımız kardeşimiz. Ben polise artist dedim. Ne olacak aktör de olabilir arkadaş. Polis arkadaşımız oruçlu olabilir ben de tutmuyorum. Onun bana benim ona saygı göstermemiz lazım. Ben oruç tutana saygı gösteriyorum. Onlar da bana saygı göstersin. Ben Allah’tan başka kimseden korkmuyorum. Daha önce de ceza yazıldı. Ödemiyorum da. Ödeyecek para yok. Maskeden değil Allah’tan kork" dedi.

Umut A. ceza yazan polise "Onu da Allah affetsin. Ne yazıyorsun kardeş? Az yaz. Zaten ödemeyeceğim. Ceza yazılmasından çok mutlu oldum. Amelleriniz sizi kurtaracak mı sanıyorsunuz?" diyerek elini öpmek istedi ve makbuzu düzenleyen polisin yanağından makas almak istedi. Umut A. ceza yazılmasının ardından olay yerinden gülerek ayrılıp bulvarda yürümeye devam etti.

Sosyal medya'da Umut A'ya pek çok kişi destek verdi.

Yükleniyor...
0
.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@