Promosyon miktarı bir anda arttı ve 9750 TL'ye çıktı. Çalışanları yakından ilgilendiren yüksek promosyon ödemesi kimler için yapılacak? Banka pek çok personele yüksek miktarda ödeme yapacağını duyurdu.

Promosyon ödemelerinde artış haberleri peşi sıra gelmeye devam ediyor. Banka, son olarak önemli bir kampanyaya imzasını attı. Yapılan anlaşma ile birlikte çalışanların maaş hesabına 9750 TL ek ödeme gerçekleştirilecek.

Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme! Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme!

İşçiye Nakit Promosyon Ödenecek

Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel'den gelen açıklamada işçiye nakit promosyon ödeneceği ortaya çıktı. Promosyon ödemesine dair bu detay çok sevindirdi. Çalışanlara toplamda 9750 TL ek ödeme yapılacağı vurgulandı ve açıklamada aşağıdaki ifadelere yer verildi:

”Gittik bankalarla konuştuk. Ve bankalara dedik ki; bizim çalışma arkadaşlarımızın maaşlarını sizlere geçirebiliriz. Ne yaparsınız? Ve bunu gerçekleştirdik. O anlamda tam bu dar zamanlarda bu dayanışmamızın bir örneği olsun dedik. Yakın bir zamanda her birinize 9750 TL ekstradan para gelecek. Güle güle harcayın hepiniz.”

Promosyon Miktarları Güncelleniyor

Promosyon miktarları, 2023 Mart ayından itibaren güncel olarak ödenmekte. Bu nedenle promosyonlardaki bu artışla birlikte çalışanlar ile emekliler daha fazla ek para alıyor. Ödemelerin maaş hesaplarına gerçekleştirildiğini belirtelim.